Як скопіювати файл із заміною.

Копіювання с заміною - операція заміщення одного файлу іншим, що має те ж ім'я і розширення. При цьому вміст файлів може відрізнятися кардинально. Спосіб копіювання універсальний для файлів будь-якого типу і папок.
Інструкція
1
Відкрийте папку, з якої хочете скопіювати файл або папку. Виділіть об'єкт натисканням курсору або наведіть виділення клавішами-стрілками. Потім скопіюйте об'єкт в буфер обмена.Копірованіе виробляється комбінацією клавіш "Ctrl-C", натиснутих одночасно. Є й інші способи: натисніть кнопку «Властивості» між правими клавішами "Alt" і "Ctrl". В контекстному меню виберіть команду «Копіювати». Це ж меню відображається при натисканні правої кнопки на миші (натискайте на об'єкті).
2
Відкрийте папку призначення. Переконайтеся, що аналогічний об'єкт (файл або папка) належить до такого ж типу і має ідентичну назву. В іншому випадку об'єкт буде скопійований в папку без заміни.
3
Вставте об'єкт в папку призначення. Існує, щонайменше, три варіанти: найпростіший -комбинация "Ctrl-V", Трохи більше часу займає вставка через контекстне меню (натисніть кнопку «Властивості» при відсутності виділених файлів або праву кнопку миші на порожньому місці папки і виберіть команду «Вставити» ).
4
У діалоговому вікні в залежності від типу системи або підтвердіть факт заміщення (кнопка «Так»), або із запропонованих варіантів виберіть «Копіювати з заміною ».
Зверніть увагу
Допустимо не тільки копіювання, але і повне переміщення файлу з вихідної папки. В цьому випадку в першому кроці використовуйте комбінацію "Ctrl-X" або команду «Вирізати». Далі схема сходітся.Некоторие ОС не дозволяють копіювати і переміщати файли з папки "Program Files"