Як оптимізувати роботу комп'ютера.

Основними причинами уповільнення роботи комп'ютера є накопичення помилок в операційній системі та невідповідні настройки графічних елементів. Кардинальним вирішенням проблеми є повна переустановка ОС і всіх драйверів. Але можна оптимізувати систему за допомогою декількох стандартних операцій.
Інструкція
1
Необхідно провести очистку реєстру за допомогою Total Commander або за допомогою спеціальної програми CCleaner, яка крім чистки реєстру проводить видалення тимчасових файлів Інтернету, буфера обміну, дампи пам'яті, архиватора WinRar.
2
Слід запустити програму, поставити галочки навпроти вибраних пунктів і провести аналіз. Після аналізу проводиться очистка за допомогою однойменної кнопки. Ця процедура дозволяє оптимізувати роботу комп'ютера за рахунок звільнення значної кількості місця активній пам'яті.
3
Прискорення запуску ОС за рахунок очищення меню автозавантаження. В меню «пуск - всі програми» виберіть пункт автозагрузка і видаліть непотрібні програми. Слід пам'ятати, що ці програми просто перестануть запускатися разом з Windows, але не будуть повністю вилучені. З меню автозапуску можна працювати і за допомогою вищевказаної CCleaner.
4
Оптимізація графічних параметрів виробляється в панелі управління в меню «екран». Виберіть пункт «оформлення» і в «вікна і кнопки» виберіть класичний стиль. В пункті «ефекти» зніміть галочки з непотрібних графічних витребеньок. Пам'ятайте, що красиві незвичайні курсори, анімований фон робочого столу і тому подібні прикраси значно гальмують роботу комп'ютера, тому від них варто відмовитися.
5
Для очищення жорсткого диска слід в меню «пуск-всі програми» вибрати пункт «стандартні - службові». І запустити «очистку диска».
6
Для прискорення роботи Windows слід пам'ятати, що чим менше програм встановлено, тим швидше вона працює. А значить, зайві програми потрібно видалити. Зайдіть в панель управління і запустите «установка і видалення програм». Ви побачите список встановлених на ваш комп'ютер програм і такий важливий параметр для кожної програми, як частота використання. Це дозволить зрозуміти, наскільки необхідна програма, і чи не краще її видалити.
7
І нарешті, для того, щоб відчутно оптимізувати роботу комп'ютера, можна провести дефрагментацію. В меню «пуск-всі програми» виберіть пункт «стандартні - службові» і запустити дефрагментацію диска. Програма пропонує спочатку провести аналіз, а потім за допомогою дефрагментації стиснути рідко використовувані файли.