Як підключити караоке-мікрофон до ноутбука. підключення мікрофона до комп'ютера для караоке.

З поширенням інтернету багато користувачів оцінили його плюси в області зв'язку з людьми, які живуть дуже далеко, по всі країні або навіть світу. Електронна пошта, ICQ, Skype - зручні засоби зв'язку. І якщо перші два підтримують в основному текстовий режим спілкування, то за допомогою інтернет телефонії можна використовувати голосову або навіть відео зв'язок, але для того щоб ваш співрозмовник чув вас, необхідний мікрофон. Якщо у вашому розпорядженні є караоке-мікрофон, можна використовувати його.
Вам знадобиться
  • - перехідник "джек на міні-джек".
Інструкція
1
Почнемо з того, що всі сучасні ноутбуки і нетбуки мають вбудований мікрофон, потрібно лише активувати його в налаштуваннях системи. Якщо ж він зламаний, або перед вами стоять завдання, для яких потрібен зовнішній мікрофон, дотримуйтесь наступних інструкцій.
2
Все ноутбуки мають вхід для навушників і мікрофону, для економії місця вони часто бувають об'єднані в одному гнізді, а перемикання проводиться автоматично, в залежності від приєднаного пристрою. Відшукайте на своєму ноутбуці круглий отвір, поряд з яким намальований значок мікрофона або навушників і мікрофону через риску. Цей роз'єм являє собою звичайне гніздо mini-Jack 3,5 мм і розташовується на бічних або на задній панелі корпусу ноутбука.
3
Стандартний караоке-мікрофон має вихідний штекер Jack, але на відміну від входу ноутбука, його розмір не 3,5 мм, а 6,3 мм. Він явно більше, і без додаткових аксесуарів його підключити не вдасться. Щоб з'єднати пристрої, вам буде потрібно перехідник з джек на міні-джек. Він являє собою пластиковий або металевий циліндр, з одного боку якого є отвір під Jack 6,3 мм, а інша сторона закінчується штекером mini-Jack 3,5 мм. Подібні перехідники продаються в магазинах радіодеталей, магазинах аудіо техніки і в деяких комп'ютерних магазинах.
4
Після придбання перехідника, можна приступити до підключення мікрофона. Штекер мікрофона вставте в гніздо перехідника, отриману в'язку підключіть до гнізда мікрофона ноутбука. Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows 7, після з'єднання вона повідомить вас про підключення пристрою. Windows XP, при підключенні, не виводить ніяких повідомлень.
5
Після з'єднання мікрофона і ноутбука необхідно переконатися, що мікрофонний вхід активний. Увійдіть в системний мікшер, подвійним натисканням на піктограму гучності поруч з годинником. В поле мікрофона перевірте, чи не варто галочка в пункті «Вимк». Якщо варто, зніміть і встановіть регулятор гучності на необхідний рівень. Так само перевірте перемикач на самому мікрофоні, при необхідності переведіть його в положення «ON».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6LKZCnCw5BA
Незважаючи на те, що сьогодні інтернет все більше асоціюється зі сферою розваг, він як і раніше залишається зручним і потужним засобом комунікації, яке дозволяє з'єднувати людей в самих різних точках планети. Скайп і подібні програми не тільки цілком успішно замінюють міжміський телефонний зв'язок, але і дозволяють проводити відеоконференції - потрібен тільки вихід в мережу. І для того щоб користуватися даними благами цивілізації, комп'ютер треба навчити говорити і бачити, тобто підключити до нього мікрофон і веб-камеру.
Вам знадобиться
  • комп'ютер; мікрофон; звукова карта.
Інструкція
1
Для підключення нам потрібно переконатися в працездатності звукової карти, встановленої на комп'ютері, та відповідного гнізда для мікрофона. Звукова карта може бути як вбудована в материнську плату, так і встановлена в окремому слоті. Шукаємо на задній стороні системного блоку три різнокольорових входу під роз'єм типу джек.
2
Як правило, установка спеціальних драйверів для мікрофона не потрібно. Після підключення мікрофона у відповідний роз'єм на звуковій платі заходимо в Панель управління Windows в властивості загального мікшера гучності системи.
3
Якщо у нас Windows XP, вибираємо «Додаткові пристрої» і в списку ставимо галочку навпроти пристрою «Мікрофон». В Windows Vista для налаштувань параметрів вибираємо «Записуючі пристрої». Якщо дозволяють можливості звукової карти, в настройках з'явиться додаткова опція «Посилення», за допомогою якої можна компенсувати, наприклад, велику відстань до мікрофона.
4
При правильному встановленні та підключенні мікрофона ми відразу почуємо власний голос в колонках комп'ютера. При бажанні його можна записати спеціальними програмами для роботи зі звуком. Ми успішно підключили мікрофон до комп'ютера. Тепер можна користуватися засобами мовної комунікації, Інтернет-дзвінками та іншими зручностями, які сьогодні пропонує всесвітня Мережа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7a4_BsaMyi0
Зверніть увагу
Якщо мікрофон не призначений для підключення до комп'ютера і має нестандартний для комп'ютера вхід, доведеться купити мікшер.