Як підключити колонки до комп'ютера. підключити звичайні колонки до комп'ютера.

Підключення звичайних колонок до комп'ютера, як правило, не пов'язане з особливими труднощами. А от підключення акустичної системи має ряд складнощів і кілька варіантів рішення. Для успішного підключення варто ознайомитися з технічними можливостями аудіокарти.
Інструкція
1
Визначте, скільки входів або гнізд має звукова карта вашого комп'ютера. Залежно від цього ви зможете підключити колонки до комп'ютера. Якщо вирішили підключити колонки «5 і 1», то буде задіяно кілька гнізд.
2
Візьміть сигнальний кабель від колонок (зеленого кольору).
3
Підключіть кабель в роз'єм аудіовиходу (зеленого кольору) на задній панелі системного блоку.
4
Увімкніть комп'ютер.
5
Увімкніть колонки в мережу і перевірте звук. Якщо звуку немає, зайдіть в панель управління. Знайдіть звуки та аудіопристрої і в графі «звук» ввімкніть.
6
Відрегулюйте гучність.
7
Перевірте наявність багатоканальної підтримки звукової плати комп'ютера, якщо хочете підключити акустичну систему «5 і 1». Щоб підключити колонки до комп'ютера, в ідеалі потрібно 7 роз'ємів: лінійний вхід, лінійний вихід, роз'єм для мікрофона, для задніх колонок, сабвуфера і два цифрових аудіовиходу. Але якщо комп'ютер недостатньо сучасний, можна підключити акустичну систему та іншими способами.
8
Підключіть кабелі до відповідних роз'єми (орієнтуйтеся по кольорам) на модулі управління гучністю.
9
Підключіть живлення, колонки, сабвуфер, дотримуючись полярності роз'ємів. В результаті всі роз'єми на модулі мають бути задіяні.
10
Підключіть кабелі до роз'ємів комп'ютера відповідно до кольорів (зелений, синій або чорний, помаранчевий або жовтий). Це рішення буде незручним, якщо вам доведеться в майбутньому підключати до комп'ютера мікрофон. Тоді вам доведеться відключати всю систему акустики.
11
Підключіть кабель для передніх колонок до виходу зеленого кольору. Кабель для задніх колонок підключіть до синього роз'єму. Кабель сабвуфера до рожевого входу, до якого іноді підключають мікрофон.
12
Налаштуйте комп'ютер, здійснивши вибір 6-канального режиму.
Роз'єми для підключення колонок до комп'ютера можуть перебувати в різних місцях залежно від моделі вашого системного блоку, більшість сучасних пристроїв підтримують підключення на передній панелі корпусу.
Вам знадобиться
  • Провід для підключення колонок.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашу звукову карту встановлені драйвера, які зазвичай йдуть в комплекті з пристроєм. У разі, якщо вона у вас інтегрована в материнську плату, драйвер пристроїв може використовуватися один для всіх. Знайдіть на системному блоці вашого комп'ютера виходи з його звукової карти. Зазвичай вони розташовуються на задній стінці корпусу, проте, можливі варіанти підключення через передню або бічну панель, а також з використанням як перехідників моніторів або клавіатури. Зазвичай це невеликі роз'єми, відмічені квітами. У стандартних звукових картах їх три - синій, зелений та рожевий, а в знімних буває і більше.
2
З'єднайте колонки акустичної системи, підключивши їх до головного пристрою або до активної колонці. Для цього використовуйте кабелі, які входять в стандартний комплект пристрою. Обов'язково дотримуйтеся колірну схему підключення проводів. Вставте в головне пристрій провід з роз'ємом для підключення колонок до комп'ютера, а з іншого його боку підключіть штекер до відповідного роз'єму звукової карти, який відзначений зеленим кольором або відповідною піктограмою з зображенням навушників.
3
Якщо колонок більше двох, виконуйте підключення до звукової карти відповідний кольоровій схемі, оскільки в іншому випадку деякі з них, або все одразу, можуть не працювати.
4
Увімкніть акустичну систему в мережу, переведіть положення вимикача в режим On, після чого налаштуйте гучність. Увімкніть комп'ютер і натисніть на відтворення будь-якого звукового файлу для перевірки правильності підключення. Налаштуйте відтворення звуку і спеціальні ефекти відтворення у відповідному меню панелі управління вашим комп'ютером (меню звуки та аудіопристрої). Також налаштуйте параметр гучності з ікони звукових налаштувань в області повідомлень.
Корисна порада
Користуйтеся проводами, які йдуть в комплекті, і не використовуйте пошкоджені кабелі.