Як оформити лист-прохання. лист з проханням видати аванс.

Листи-прохання є досить поширеною формою ділового листування. Причин звернення безліч: це і погодження або спонукання до дії, і отримання інформації, послуг або товарів. Лист може бути адресовано як конкретній особі, так і всієї організації.
Інструкція
1
Контактна інформаціяЕслі лист пишеться від імені організації, то краще використовувати фірмовий бланк. У кожному разі, у листі-проханні повинні бути зазначені: контактна інформація відправника і, якщо лист від імені фірми, то її назва, рід діяльності та реквізити.
2
Вступна частьНачінать лист зі слова «Прошу» нетактовно. Спочатку слід помістити вступну частину. Там викладається суть справи, мотиви і цілі даного обращенія.Прічіной звернення може стати: якась зацікавленість, неотримання чого-небудь, результати переговорів і т.д. Метою звернення зазвичай є узгодження питань або виконання розпорядження начальства. Підставою для написання листа можуть служити: постанови уряду, усні або письмові домовленості і т.п.
3
ПросьбаДалее йде суть прохання. Викладаючи її, слід підкреслити ступінь зацікавленості в ісполненіі.Ключевим словом має бути похідне від дієслова «просити». Це буде виглядати коректніше, ніж вимога. Але слів про прохання може і не бути, якщо наприклад, вжито вислів: «Ми сподіваємося, що Ви надасте нам можливість ...» .Ізложіть прохання можна від першої особи однини («Прошу ...»), першого особи множини ("Просимо ...»), третьої особи однини («Адміністрація просить ...») і третьої особи множини («Дирекція та адміністрація просять ...»). У листі-проханні може міститися як одна, так і декілька прохань. Починати викладати наступну прохання краще з таких слів, як «Одночасно прошу», «Також прошу» і т.п.
Корисна порада
Не варто заздалегідь дякувати адресата. У разі відмови обидві сторони опиняться в незручному становищі. Але обов'язково подякуйте в разі виконання прохання.
Різні життєві ситуації нерідко викликають потребу написати звернення в різні інстанції. Заяви, скарги, пропозиції до керівництва організацій або посадовим особам на практиці нерідко доводять свою ефективність, допомагаючи реалізовувати права громадян, їх ініціативи. Готувати листи-звернення потрібно вдумливо і грунтовно.
Інструкція
1
Звернення, оформлені в письмовій формі, можуть бути індивідуальними і колективними (від імені двох і більше осіб). При оформленні письмового звернення виберіть форму, адекватну суті вашого запиту. Якщо ваша мета - реалізація певних інтересів, прав і свобод людини, захищених законом, вибирайте заяву.
2
Звернення у вигляді скарги оформлюється, якщо виникла потреба відновити ті ваші законні права, що порушені діями (бездіяльністю) юридичних і фізичних осіб.
3
Форму звернення у вигляді пропозиції використовуйте, якщо хочете дати рекомендації щодо поліпшення діяльності тієї чи іншої організації, підприємства, вдосконалення роботи посадових осіб. Мета таких звернень - сприяння вирішенню актуальних питань економічної, соціально-культурної, політичної та інших сфер повсякденного суспільного життя.
4
Вивчіть Федеральний закон від 02.05.2006 N 59-ФЗ «Про порядок розгляду звернень громадян Російської Федерації», де викладені всі подробиці регулювання цього процесу при роботі з державними органами та органами місцевого самоврядування. Знання документа допоможе вам діяти в правовому полі грамотно і результативно, вбереже від листування-тяганини.
5
Перед остаточним оформленням звернення перевірте правильність адресування, логіку і послідовність викладу, вірність посилань на нормативні акти, точність написання всіх прізвищ, повноту наявності додатків, якщо такі передбачені вашим листом.
6
Пам'ятайте, ваше звернення обов'язково має бути зареєстровано тим чи іншим посадовцем. Розглядати і передавати на виконання незареєстровані письмові звернення не можна.
7
Якщо ви звернулися зі зверненням до секретаріату, на ваше прохання може бути видана розписка про прийом звернення (з датою, вказівкою на кількість прийнятих листів і посиланням на телефон для довідок).
8
Не забувайте про контроль за розглядом свого звернення. Якщо питання, поставлене у вашому листі (скарзі, заяві, реченні), - поза компетенцією організації, куди воно направлене, звернення протягом п'яти днів має бути переправлено за призначенням - з повідомленням про це вас як заявника.
9
При оформленні звернення зверніть увагу на стиль письма. Він повинен бути діловим: лаконічним, точним і ясним у викладі. Нейтральний тон - норма ділового стіля.Іспользуйте стійкі звороти - мовні формули. Вони забезпечать однозначність розуміння тексту. Позбавтеся в листі від невиправданих повторів і непотрібних подробиць. Не зловживайте архаїзмами. Наприклад, не слід писати «вищезазначений», «вишепоіменованних»: правильно - «названий», «зазначений».
10
При складанні звернення використовуйте конструкції з полузнаменательнимі дієслів і віддієслівних іменників (Не посприяти, а посприяти; не підтримати, а надати підтримку; не прибрати, а провести прибирання; не допомогти, а надати допомогу і т.д.) .
Зверніть увагу
Візьміть на замітку: відповідальний виконавець по вашому зверненню вправі запросити вас для особистої бесіди, запросити від вас додаткові сведенія.Обращенія, в яких містяться слова і вирази, що ображають честь і гідність тих чи інших осіб, не розглядаються. В окремих випадках такі письмові матеріали направляються в правоохоронні органи.
Корисна порада
Чи не будуть прийняті до розгляду ті звернення, де немає підпису (підписів) заявника та адреси для відповіді. У більшості випадків не даються відповіді на листи, які по суті зверненнями не є (привітання, співчуття, т.зв. листа «для відомості» та ін.).