Як здавати клінічний аналіз крові. Де здати кров.

Клінічний аналіз крові є одним з найпопулярніших і простих методів діагностики. Він дозволяє виявити гематологічні захворювання, виявити інфекцію, проконтролювати хід лікування.
Інструкція
1
Виключіть з раціону смажену, жирну і гостру їжу за кілька днів до здачі аналіз а. Утримайтеся від прийому навіть слабких алкогольних напоїв, так як вони, нехай і незначно, але міняють якісний склад крові.
2
Здавайте кров натщесерце або витримавши хоча б дві години після їди. Прийом їжі сприяє підвищенню рівня лейкоцитів, отже, результат аналіз а, зданого на ситий шлунок, буде недостовірним. Перед дослідженням не пийте нічого, крім води. Будь-які інші напої, як і їжа, міняють склад крові.
3
Відмовтеся від куріння за кілька годин до візиту в лабораторію.
4
Не здавайте кров раніше, ніж через 12 годин після проведення ректального дослідження, физиолечения, рентгенографії.
5
Уникайте фізичних навантажень напередодні здачі аналіз а. Емоційні стреси також протипоказані.
6
Не здавайте кров відразу після прибуття в лабораторію. Присядьте, заспокойтеся, відпочиньте хвилин 15. Чим важче була дорога (громадський транспорт, швидкий крок, підйом по сходах), тим більше потрібно часу, щоб якісний і кількісний склад крові прийшов в норму.
7
Здавайте кров до початку лікування. Прийом медикаментозних засобів (гормональних препаратів, антибіотиків, болезаспокійливих і інших ліків) впливає на достовірність результатів аналіз а. Якщо терапія вже розпочата і не може бути перервана, з'ясуйте у лікаря, за який термін виводиться з крові ті або інші ліки. Те ж відноситься і до біологічно активним добавкам.
8
Якщо ви здаєте клінічний аналіз крові в динаміці, зверніться в ту ж лабораторію, де вже було проведено дослідження. У різних місцях можуть бути різні референсні значення, часто відрізняються методи підрахунку клітин, використовуються різні апарати. В результаті цього може вийти велика похибка при порівнянні результатів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-IAfnPg1X20