Як зберігати інструмент.

У людини, який здатний багато і плідно майструвати, з часом накопичуються різноманітні матеріали і інструменти . Якщо їх скласти в ящик як попало, то вони можуть затупитися при взаємному терті, а на пошук, наприклад, потрібного шурупа буде витрачено багато часу. Як зберігати інструмент, щоб можна було його швидко і зручно дістати, коли він знадобиться?
Вам знадобиться
  • - лист фанери;
  • - гачки, притиски;
  • - стару шафу;
  • - дерматин;
  • - дерев'яний брусок ;
  • - металеві банки;
  • - ящик з сухим піском;
  • - щільна тканина.
Інструкція
1
Ідеальний варіант для зберігання інструменту - це спеціально відведене місце в приміщенні. Пам'ятайте, що для кожного з них потрібен свій спосіб зберігання. Для одних інструментів необхідно місце на полиці, а для інших - спеціальні коробки і ємності.
2
Зробіть спеціальне пристосування - щит з отворами. Для нього підійде лист фанери товщиною 1 см. Готовий щит вішається на стіну. В отвори вставте притиски і гачки, на які кріпляться інструменти .
3
Зручне місце для зберігання - стару шафу. Переобладнайте його в невелику майстерню. Більшу частину інструментів розмістіть на внутрішніх частинах дверцят.
4
Виріжте з дерматину смужку шириною 5 см і прибийте її маленькими цвяхами до дверцят через рівні проміжки. В отриманих гніздах зберігайте молотки, ножиці, стамески, викрутки, вузькі ножівки, ножі.
5
Для інструментів, які не мають стовщених ручок (напилок, зубило), прибийте знизу дерев'яний брусок. Він їм не дозволить провалитися вниз.
6
Приготуйте ще одну дерматинову смужку шириною 10 см і прибийте знизу, загнув нижній край. Отримані кишеньки використовуйте для зберігання дрібних предметів.
7
Висувні ящики і дрібні полиці використовуйте для зберігання напилків, свердел і інших невеликих інструментів. Глибокі ящики заповніть знімними лотками для різноманітної дрібниці.
8
Залізні вироби і кріпильний матеріал зберігайте в металевих банках. Бруски, дерев'яні рейки і дошки укладете під стелею в підвісні опори. Провід й дріт вішайте на гак.
9
Багато металеві інструменти зручно зберігати у вертикальному положенні. Для цього насипте сухий пісок в ящик і помістіть всередину рукояткою вгору шило або долото.
10
Електроінструмент зберігайте в упаковці, щоб виключити потрапляння вологи на прилад. Часто використовуваний електроінструмент зберігайте на верстаті або столі. При цьому не забувайте вийняти вилку з розетки, щоб виключити травму.
11
Великогабаритне садовий інструмент перед зберіганням очистіть від трави та бруду. Змастіть рухомі елементи і накрийте щільною тканиною від пилу. Зберігати інструменти необхідно в сухому місці.