Як видалити доктор веб. Як видалити антивірус доктор веб.

Одним з найбільш затребуваних комп'ютерних додатків є антивірус, що забезпечує захист від шкідливих програм. Однак час від часу може виникати потреба видалити антивірусну програму. Наприклад, якщо ви некоректно встановили антивірус, і потрібно перевстановлення, якщо ви вирішили встановити інший антивірус, нарешті, якщо ви прийняли свідоме рішення зовсім відмовитися від антивірусного захисту.
Інструкція
1
Найбільш часто антивірус видаляють, коли потрібно встановити іншу антивірусну програму, так як деякі антивіруси можуть конфліктувати між собою або приймати один одного за шкідливі програми. Другий поширений випадок - некоректна робота антивірусної програми внаслідок неправильної її установки на комп'ютер.
2
Для видалення Dr. Web, натисніть меню Пуск і виберіть антивірус. При наведенні комп'ютерної мишки на значок програми з'явиться меню, виберіть «видалити» або «деінсталювати».
3
Якщо видалити Доктор Веб першим способом не вдалося, натисніть кнопку Пуск і виберіть меню «Установка та видалення програм». В списку знайдіть доктор веб та натисніть видалити.
4
Третій спосіб: натисніть Пуск, потім «виконати», в порожню терміну внесіть запис: «C: \ ProgramFiles \ DrWeb \ spiderml.exe" -remove », після чого програма буде удалена.После видалення програми переконайтеся, що на диску С вашого комп'ютера не залишилося файлів антивіруса.
5
Для цього відкрийте папку Program Files на диску С і знайдіть папку DrWeb. Відсутність цієї папки або наявність порожній такий папки свідчить про те, що програма дійсно вилучена.