Як вибрати будівельну компанію.

До вибору будівельної компанії завжди потрібно ставитися з підвищеною увагою. Неякісно виконаний ремонт може привести навіть до трагічних наслідків, а добра робота буде радувати вас довгі роки. Ринок будівельних послуг сьогодні досить насичений, тому перед укладанням договору не пошкодуйте час на попередній вибір підрядника.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - юридична перевірка документів.
Інструкція
1
Наведіть довідки про будівельну компанію в загальнодоступних джерелах. Ознайомтеся з матеріалами в інтернеті, почитайте тематичні форуми. Якщо у вас є знайомі, які можуть порекомендувати якусь компанію , ситуація набагато спрощується.
2
Перевірте документи обраної компанії. Будівельна фірма обов'язково повинна мати ліцензію на виконання будівельних і оздоблювальних робіт. Перевірте справжність ліцензії в базі Федерального ліцензійного центру Росстроя РФ.
3
Наведіть довідки про виробничі потужності фірми. Краще, щоб обране підприємство виступало генпідрядником на ваші роботи. Однак велика компанія обов'язково матиме кілька субпідрядників для виконання різних видів робіт (наприклад, бурових, електротехнічних або сантехнічних). Обрана фірма повинна мати у своєму розпорядженні необхідною технікою та обладнанням, а також мати досвід у врегулюванні всіх адміністративних питань.
4
На стадії підписання угоди уважно ознайомтеся з документами. Віддайте юристу договір будівельного підряду для професійного аналізу. У серйозній організації повинен бути свій сметчик, і кошторис на роботи виконана згідно СНІПАМ. Перед початком ремонту та будівництва складіть план виконання робіт. Після закінчення кожного етапу або всього об'єкта підписуйте акт здачі/прийому виконаних робіт.
Зверніть увагу
Ціни на будівельні послуги можуть відрізнятися на порядок залежно від обраної фірми. Занадто низькі тарифи повинні вас насторожити. У кожного виду робіт є свій ціновий ринковий мінімум, тому проведіть самостійне дослідження вартості.
Корисна порада
Краща рекомендація для вибору будівельної компанії - вже здані об'єкти. Ознайомившись з готовими роботами, ви не тільки зможете оцінити їх якість, а й поспілкуватися з попередніми замовниками на предмет їх взаємовідносин з будівельною фірмою.