Як відкрити документ Microsoft Word. Як відкрити документацію.

Пакет Microsoft Office розроблений для комфортної роботи користувачів. Всі програми, що входять в нього, відрізняються зручністю і продуманістю. Microsoft Office Word - редактор для роботи з текстами. Відкрити документ Microsoft Word можна кількома способами.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити новий документ Microsoft Word, якщо його значок розташований в панелі швидкого запуску (простір на панелі завдань, розташоване правіше від кнопки «Пуск»), необхідно просто клікнути по іконці програми лівою кнопкою миші.
2
Відкрити новий документ Microsoft Word з панелі швидкого запуску можна й іншим шляхом. Якщо клікнути на іконку програми правою кнопкою миші, з'явиться меню, що випадає, в якому буде необхідно вибрати перший пункт - «Відкрити».
3
Також ви можете в меню «Пуск» задати режим відображення всіх програм і вибрати папку «Microsoft Office». При наведенні курсора на вказану папку в який з'явився додатковому меню клікніть лівою кнопкою миші на назві програми Microsoft Office Word (і відповідний рік). Для тих же цілей можна використовувати і праву кнопку миші, при кліці на назві програми з'явиться додаткове меню, в якому слід вибрати команду «Відкрити».
4
Якщо текстовий редактор Microsoft Office Word вже запущений, відкрити збережений документ можна кількома способами. Для швидкого доступу до діалогового вікна (по якому можна пересуватися у звичному режимі) натисніть клавіші «Ctrl» і «O».
5
Також відкрити документ можна, натиснувши на значок Microsoft Office в лівому верхньому кутку вікна, і вибрати команду «Відкрити».
6
У версіях Microsoft Office Word до 2007 року на панель інструментів винесено значок у вигляді папки - клікнувши по цьому значку теж можна викликати діалогове вікно і відкрити необхідний документ .
7
Якщо ви хочете відкрити файл Microsoft Office з папки, в якій він збережений, клікніть на його іконці лівою кнопкою миші або виберіть у спадному меню команду «Відкрити», скориставшись правою кнопкою миші.
8
Якщо редактор запущений, і ви хочете відкрити новий чистий документ , скористайтеся командою «Створити», клікнувши на неї лівою кнопкою миші, або натисніть сполучення клавіш «Ctrl» і «N». У версіях до 2007 року в панелі інструментів для тих же цілей є значок у вигляді чистого аркуша.