Як зменшити кофту. Як зробити щоб кофта стала менше.

Зустрічають по одягу - в сучасному світі одяг дуже багато значить для людей, кожен хоче вибирати і носити ті речі, які підходять саме йому. Але що робити, якщо куплена річ трохи завелика або ще гірше, улюблений кардиган несподівано розтягнувся і примарно натякає на те, що їм пора мити підлоги? Не варто впадати у відчай, завжди є можливість зменшити несподівано опинилася великий річ, наприклад, кофту , светр або толстовку.
Інструкція
1
Якщо ваша кофта бавовняна, то ушейте її. Тому вирушайте на пошуки ниток і голки, і вже зовсім чудово, якщо у вас є швейна машинка. Ушивати кофту в залежності від того, де вона вам велика - в рукавах, талії або не підходить сама довжина, просто подверніте її в необхідному місці і прошийте (при наявності машинки прострочите).
2
Якщо вшити кофту самостійно для вас - головний біль і зайва проблема, просто віднесіть її найближчим ательє. Там працюють майстри, які дуже швидко знімуть з вас мірки, все вам пояснять і зроблять вашу річ відповідної за розміром саме вам. Цей спосіб переважно для осіб чоловічої статі, а так само для всіх, хто не вірить, що здатний до рукоділля.
3
«Посадіть» кофту при пранні. Практично кожна людина одного разу діставав з прання свою річ, яка за розміром була в пору коту, а то і мишці, але ніяк не людині. Згадайте своє обурення від того, наскільки менше стала одяг тоді і використовуйте цей досвід на практиці - виперіть свою кофту в гарячій воді і поставте віджим на максимальне число обертів. Єдина проблема - ця операція може привести до того, що ваша кофта втратить форму, однак без цього ризику ваш светр або кардіган навряд чи стане менше.
4
Використовуйте сушку в сушильному пристрої. Температура і спосіб роботи її такий, що більшість тканин (шерсть, бавовна, віскоза і багато інших) сідають при цьому методі позбавлення одягу від води. Тому просто виперіть вашу кофту як завжди - і сушіть її, поки вона не стане необхідного вам розміру.
5
Зачекайте найближчої зими. Взимку більшість людей набирають вагу, а крім того, носять речі в декілька шарів. Цілком може виявитися, що примірявши свою кофту в холодну пору року, ви виявите, що вона не так вже й велика. В цьому випадку вас можна буде привітати, що без найменших затрат і зусиль ви і ваша річ прийшли до взаєморозуміння.