Як відновити волосся після мелірування.

Мелірування завдає такої ж шкоди, що і повне фарбування. Волосся після проведення такої процедури необхідно відновлювати, в іншому випадку вони будуть виглядати тьмяними і млявими. Щоб повернути блиск і еластичність волоссю, достатньо лише правильно за ними доглядати.
Інструкція
1
Купуйте шампунь і бальзам для фарбованого волосся. Ці кошти не тільки поліпшать структуру волосся, але і збережуть яскравість кольору надовго. Не зайвим буде і використання маски з цієї ж лінії, щоб живити локони.
2
Наносьте на волосся реп'яхову олію. Не змивайте його близько години, потім ретельно промийте локони під проточною водою з використанням шампуню. Реп'яхову олію не тільки відновить волосся, але і сприятиме гарному росту. Застосовуйте його близько двох разів на тиждень, а по можливості, три рази.
3
Обполіскуйте волосся відваром цілющих трав. Для світлих локонів підійде ромашка, а для темних - кропива. Процедуру проводите тільки після миття голови шампунем, але до використання бальзаму, інакше ефекту не буде, так як в споліскування містяться речовини, які закривають лусочки волосся після миття.
4
Деякі виробники випускають спеціальну сироватку, яка відновлює волосся. Найчастіше її можна замовити з журналів. Якщо ви придбаєте даний засіб, ваше волосся засяють здоровим блиском буквально протягом тижня. До складу сироватки входять різні масла і вітаміни, які покращують стан волосся.
5
Чи не сушіть волосся феном після мелірування , адже вони і так пошкоджені. Якщо ж вам необхідно надати зачіску або швидко висушити локони, використовуйте термозахист, яка захистить структуру волосся від пагубного впливу електричних приладів. Продається вони у вигляді пінок, гелів і мусів.
6
Приймайте вітаміни, волосся потрібно плекати не тільки зовні, але і зсередини. Хороший ефект надають вітамінні комплекси для жінок, оскільки містять в собі більше корисних речовин, необхідних для волосся, нігтів і шкіри.
7
Не проводьте повторне фарбування раніше, ніж через місяць, інакше відновити структуру волосся буде ще складніше.