Як поміняти дозвіл файлу. змінити дозвіл текстового документа.

Дозвіл файлу відображає вид вмісту файлу. Іноді потрібно замінити один дозвіл на інше. Наприклад, при збереженні файлів, користуючись інтернет-браузером Opera, архіви з розширенням .rar замінюються .txt або .htm. Перегляд таких файлів закінчується невдачею - відкривається браузер або текстовий редактор, який відображає не вміст архіву, а текст, що складається з безлічі закорючек.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер і провідник (Мій комп'ютер).
Інструкція
1
Якщо ви скачали архів, а він поміняв розширення на .htm або .txt, то його відкриття можливе лише через програму-архіватор (WinRar). Є також інший спосіб відкриття цих файлів - заміна расшіренія.Для цього відкрийте "Провідник (Мій комп'ютер)" - далі меню "Сервіс" - далі пункт "Властивості папки". У знов вікні, перейдіть на вкладку "Типи файлів". Натисніть кнопку "Додатково". Відкриється ще одне вікно, виберіть пункт "Завжди відображати розширення", натисніть "ОК".
2
Після цих дій у всіх іменах файлів буде відображатися розширення, через точку (NoName.htm). Змінити розширення файлу стало дуже просто. Натисніть на файлі правою кнопкою миші - "Перейменувати", замініть необхідне вам розширення. Це ж дію можна зробити, якщо ви переривчасто натиснете на імені файлу 2 рази або натиснете "F2". Після цих дій з'явиться діалогове вікно, яке повідомить вам, що "Після зміни розширення файл може виявитися ...". Натисніть "Так", якщо ви згодні, в іншому випадку, натисніть "Ні".
3
Будьте уважні в зміні розширення файлу, тому як ви можете помилково замінити розширення у системних файлів, що призведе до небажаних наслідків у роботі вашої операційної системи. Заміна розширення аудіо і відеофайлів призведе до неудобочітаеми цих файлів. Для конвертації такого типу файлів використовуйте спеціалізовані програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ToCq9BhnZyg
Зверніть увагу
1. Відкрийте документ, розширення якого слід поміняти. 2. Виконайте команду Файл - Зберегти як ... виберіть розміщення файлу і введіть ім'я документа, якщо таке необхідно. 3. Змініть Тип файлу на потрібний: 4. Збережіть документ.
Корисна порада
Як поміняти розширення файлу. Для початку розберемося, для чого буває необхідно міняти розширення файлів і що це таке. Простою мовою можна сказати, що розширення - це позначення типу файлу. Типів Сущетсвует дуже багато і в нетрі залазити не будемо. Розберемо один приклад: Буває, що браузер Opera викачує архіви rar як текстовий документ у вигляді різних кракозябри і зберігається все це з розширенням HTM або можливим іншим web розширенням.