Як зробити город красивим. Як зробити дизайн городу.

З настанням перших погожих деньків мільйони городян намагаються виїхати на свої садові ділянки. Садівництво настільки захоплює людей з головою, що не залишається часу для порожнього проведення часу. Напевно кожному хочеться зробити зі свого невеликої ділянки землі справжній витвір мистецтва, було б тільки час і бажання. Адже спілкування з природою - це не тільки спокій і тиша, але й душевне здоров'я.
Вам знадобиться
  • - Галька або тротуарна плитка,
  • - декоративні камені,
  • - валуни,
  • - насіння,
  • - арки,
  • - підлогові контейнери або навісні кошика.
Інструкція
1
Перш ніж розпочати практичні дії, складіть план на аркуші паперу. Вкажіть, де і що ви хочете замінити. Можливо, доріжки доведеться засипати галькою або викласти тротуарною плиткою. Та й грядки, швидше за все, будуть різними за розміром, формою, висоті і довжині. Всі краї грядок викладіть декоративним камінням (на ваш смак і бажання). А для обрамлення грядок можна висадити низкорастущие квіти, наприклад чорнобривці, які до того ж захистять ваш город від шкідників.
2
Вхід у город можна оформити у вигляді арки, за якою буде витися виноград або хміль. Дуже красиво на ділянках виглядає невисокий паркан з плетінні. На деякі кілочки надіньте кілька глиняних горщиків або прикрашених скляних банок. Такий парканчик можна зробити навколо обідньої зони, де можна встановити стіл і лавки, зроблені власноруч із дерева.
3
Такі рослини як петрушка, салат або капуста не відрізняються самі по собі особливою красою, але з них можна створити художні композиції. Найголовніше - це ніяких прямих традиційних рядів. Різні сорти і види трав можна розміщувати у вигляді спіралей, секторів, геометричних фігур і в шаховому порядку.
4
Зовсім недавно в моду увійшли всілякі підвісні корзини і підлогові контейнери. Але в них можна вирощувати не тільки квіти, не менш оригінально виглядатимуть город ниє культури і різноманітність трав. Додайте такі контейнери поблизу обідньої зони, і вам не важко зірвати пучок запашної зелені до столу. Для однорічних посівів підійдуть звичайні пластикові контейнери, а от для більш багаторічних рослин потрібно вибирати більш масивні, керамічні або кам'яні контейнери.
5
Город можна розділити на кілька функціональних зон. На самому видному та сонячному місці створіть невеликий сад з рослинами. Покладіть кілька великих валунів і між ними посадите повзучий чебрець і кущики лаванди. Можна зробити цілу композицію з різноманітних трав і квітів. Обкласти цю красу з усіх боків камінню меншого розміру.
6
Можна відокремити зони, так званої живоплотом. Побудуйте каркас і посадіть виноград, хміль або інше будь витка рослина. Така огорожа візуально відокремить одну ділянку від іншого, буде служити чудовим шумоізолятором і зменшить вплив вітру.
7
Приділіть особливу увагу висвітленню город а. Це можуть бути високі ліхтарі або світильники. У наш час можна купити спеціальні ліхтарі, які встромляються в землю і заряджаються за допомогою сонячної батареї. Включіть свою уяву, фантазію і насолоджуйтеся красою свого город а. Багатого вам врожаю!