Як придумати назву для клубу.

Приємно бути учасником хорошого клубу з яскравим, надихаючим назвою. Люди цінують приналежність до чогось сильного, творчої. Вдала назва клубу навряд чи прийде в голову спонтанно. Необхідно зібрати підготовчий матеріал, на підставі якого генерувати ідеї і варіанти.
Інструкція
1
Почніть складання списку з різних формулювань цілей клубу . Подумайте про майбутні клієнтів і напишіть звичайні в їхньому житті слова. Використовуйте професійні та жаргонні фрази. Не обов'язково потім включати їх в назву. Зараз же вони допоможуть висловити мети об'єднання мовою, зрозумілою учасникам. При подальшому виборі назви зможете думати розкуто, без офіційності, звільнитися від тягаря відповідальності.
2
Додайте до списку слова, що виражають стиль інтер'єру клубу . Уявіть клуб любителів в'язання, оформлений в морському вигляді. Синьо-білі стіни, канати, штурвал - це приверне в'язальниць, бажаючих відволіктися від домашньої обстановки. Подібні ідеї можуть використовуватися для клубу іншої спрямованості. Якщо плануєте незвичайне оформлення, запишіть відповідні слова в загальний список.
3
Подумайте про те, якими якостями повинні володіти майбутні учасники. Запишіть словесний портрет ідеального клієнта клубу . Можна використовувати доречні порівняння з представниками тваринного, рослинного світу.
4
Запишіть короткі фрази про те, який виклик суспільству закладений в ідеї клубу . Люди можуть за назвою судити про те, навіщо об'єднуватися в рамках установи. Додайте до загального списку фрази, які виражають цей виклик.
5
Підкресліть стиль життя, заохочений клубом. Такі слова нагадують короткий девіз або вітання, яким обмінюються обрані.
6
Виберіть назву клубу . Для цього зберіться в обстановці, що відбиває клубну романтику. Розставте навколо предмети, що характеризують майбутню діяльність. Одягніться відповідно. Зробіть маленьке свято, щоб просочитися атмосферою об'єднання. Кожен учасник обговорення повинен мати роздруківку з фразами, підготовленими на попередніх кроках. Ці фрази і слова наштовхнуть на геніальні думки. Записуйте все, не зупиняйтеся, поки не відчуєте, що вибір зроблено.