Як виростити в будинку бамбук.

Бамбук - це трав'яниста рослина, що має численні символічні значення в східній культурі. У Китаї він символізує довголіття, в Індії - дружбу, на Філіппінах бамбукові хрести - це талісман щастя. Красиву і поки екзотичну для наших широт траву можна вирощувати і вдома, за умови дотримання деяких правил, необхідних для гарного росту рослини.
Інструкція
1
Згідно феншуй, якщо вирощувати бамбук в східній частині квартири або будинку, то це принесе його господарям щастя, здоров'я і фінансовий добробут, сприятиме притоку позитивної енергії Ци, підтримувати гарний настрій і тим самим забезпечуватиме довголіття всіх домочадців. Ця рослина так і називають «бамбук щастя».
2
Бамбук - рослина досить невибаглива, але практично всі його види потребують світі, прохолоді і хорошому провітрюванні. Тому розташуйте його в дуже світлому місці. Взимку бамбук держите в прохолодному місці при температурі 12-16С. А влітку виносьте його на вулицю: в сад або на балкон.
3
Бамбук чуйний на рясний полив, тому що, як і всі трави, він любить воду. Однак рослина сприйнятливо не тільки до пересушуванні, але і до перезволоження. Поливайте його регулярно, а на дні горщика перед посадкою влаштуйте дренаж. Ваш квітка сам підкаже вам про нестачу вологи. Коли її не вистачає, його листя скручується. Взимку (в період спокою) зменшіть інтенсивність поливу.
4
Бамбук добре відгукується на азотні добрива, тому регулярно його підгодовуйте кожні 3 тижні.
5
Підберіть відповідний за розміром горщик, виходячи з того, щоб залишався простір приблизно п'ять сантиметрів між країнами і стінками контейнера. Так як коріння рослини ростуть практично горизонтально, виберіть для нього плоску миску.
6
Рослина не потребує частого пересаджуванні. Робіть це, як тільки горщик стане тісним для бамбука. Перевалить його в більш просторий контейнер, а якщо ви хочете стримати його зростання, то подрежьте коріння і посадіть назад в той же горщик (попередньо його помивши і обробивши марганцівкою, щоб уникнути хвороб і додавши свіжий грунт). Хоча рослина і не дуже вимогливо до грунту, і можна вибирати звичайний грунт для кімнатних рослин, але краще скласти грунтосуміш самому. Візьміть дві частини глинистої землі, одну частину дернової і одну частину перегною або торфу.