Як влаштувати свято на

Новий рік люблять як дорослі, так і діти. Тому люди так готуються до його зустрічі, продумують найдрібніші деталі. Ново рік ня клопоти приносять тільки радість домочадцям. Багато в цей час спантеличені тим, як створити в Ново рік нюю ніч казкову атмосферу для себе, а особливо для дітей.
Інструкція
1
Дуже важливо почати підготовку до Нового рік у заздалегідь, щоб у вас було достатньо часу для вибору ново рік них сюрпризів, для придбання святкового вбрання, прикрас для приміщень , складання меню і т.д.
2
Складіть список людей, для кого вам потрібно придбати подарунки. Продумайте також, що саме ви хотіли б купити для них. Обов'язково красиво упакуйте придбані сувеніри в яскраву упаковку. Напишіть на спеціальній картці, кому призначений подарунок, а також побажання для нього. Сховайте подарунок в затишне місце до настання свята.
3
Якщо у вас є можливість, то краще організувати святкування Нового рік а на свіжому повітрі. Виростите ялинку у себе на ділянці, і вам не доведеться кожного рік губити деревце. Ви зможете наряджати вашу ялинку кожен рік прямо на вулиці і водити навколо хороводи.
4
Не сидіть всю ніч за столом, перед телевізором. Краще зробіть заздалегідь снігову гору, облийте в морозну по рік у водою. Веселе катання з крижаної гори в Ново рік нюю ніч обрадує і дітей, і дорослих. Кидайтеся сніжками, виконуйте пісні про ялинку, водячи хороводи.
5
Обов'язково заплануйте якісь цікаві конкурси, жартівливі перевдягання, гру у фанти і т.д. Вручати подарунки можуть спеціально запрошені Дід Мороз і Снігуронька, або можна домовитися заздалегідь з кимось із ваших гостей і нарядити їх відповідно.
6
Святковий стіл краще прикрасити в одному стилі відповідно тим, яким буде наступаючим рік ( рік тигра або собаки). Від цього залежить і вибір колірної гами одягу, скатертини, серветок і т.д. На святковому столі має бути якесь одне головне м'ясне блюдо: качка, індичка, порося. Подайте його оригінально. Наприклад, можна погасити світло, прикрасити бенгальськими свічками блюдо і під оплески внести його до гостей.
7
В завершенні свята дуже добре буде влаштувати феєрверк.