Як встановити блок живлення.

Блок живлення є однією з головних складових комп'ютера і робочої станції. Блок живлення знижує струм і вольтаж мережі до необхідних параметрів. Він живить всі пристрої системного блоку. З часом потрібна заміна блоку живлення: кожен місяць з'являються новинки периферійних пристроїв, які вимагають більше затрат на харчування енергією.
Вам знадобиться
  • - блок живлення
  • - хрестова викрутка ("+")
Інструкція
1
При заміні блоку живлення слід дотримуватися основних правил електробезпеки. Перед заміною необхідно знеструмити системний блок шляхом вилучення шнура живлення з розетки. Потім необхідно зняти бічну стінку системного блоку. Якщо бокова стінка системному блоку кріпиться за допомогою заскочувальних кріплень, то необхідно розкрити засувки і зняти бічну стінку. Деякі виробники системних блоків закріплюють бічні стінки сполучними гвинтами. Візьміть викрутку і розкрутіть їх.
2
Від'єднайте всі кабелі живлення, які мають зв'язок з материнською платою, жорсткими дисками і CD/DVD-приводами. Поверніть системний блок тильною стороною (задньою стінкою) до себе. Однією рукою притримуйте блок живлення, в іншій руці у вас буде перебувати викрутка. Акуратно викрутити всі гвинти. Притримувати блок живлення необхідно через його можливого падіння на компоненти материнської плати. Вийміть блок живлення.
3
Установка нового блоку живлення проводиться в зворотній послідовності вище описаного процесу. Візьміть блок живлення і поставте його на колишнє місце. Укрутите гвинти в ті місця, де вони були в минулому блоці живлення. Підключіть усі кабелі живлення в тому ж порядку. Закрийте бічну стінку системного блоку. Увіткніть шнур живлення системного блоку в розетку. Увімкніть комп'ютер і перевірте працездатність нового блоку живлення.