Як підібрати кран.

Водопровідний кран призначений для забезпечення житлового приміщення водою. Проте асортимент і розкид цін цієї продукції настільки великий, що неможливо відразу визначити якими критеріями керуватися при покупці. Водопровідний кран можна класифікувати, в першу чергу, за матеріалом з якого той виготовлений. Найчастіше така продукція виготовляється з хромованою сталі або латуні, але іноді зустрічається і з дешевого металізованого пластика.
Інструкція
1
Чи не керуйтеся питаннями економії, оскільки водопровідний кран покликаний служити довгі роки, а також забезпечувати вам комфортне водопостачання. Пластик може дуже швидко вийти з ладу, тому як такий матеріал є досить крихким.
2
Самим міцним і довговічним є водопровідний кран , зроблений з латуні. Адже цей матеріал не схильний до корозії, дуже міцний, а також має високі естетичні характеристики.
3
Водопровідний кран можна поділити за видами змішувачів. Існують стандартні класичні моделі з двома відгвинчуються кран ами, але найбільш популярними є змішувачі, що мають повертати ручку. Їх переваги полягають у тому, що в цих кран ах не ламаються вентилі, набагато довше служать прокладки, та й самі кран и найбільш довговічні. Є ще моделі водопровідних кран ов з кнопками, але дану систему вибирають небагато, оскільки ще не всі споживачі знають як ними користуватися.
4
Правильний вибір змішувача для ванної кімнати впливає на багато чого: на зручність користування, частоту заміни деталей і економію води. Їх все можна поділити на дві групи: двохвентильні і одноважелі.
5
Одноважільні змішувачі можуть бути з кульовими або керамічними картриджами. Вони, завдяки своїй конструкції, дозволяють досить легко включати і вимикати сам кран , встановлювати необхідний температурний режим, при цьому можна обійтися однією рукою. Встановлена температура води збережеться незмінною навіть при наступному включенні кран а. Такі змішувачі багатофункціональні: силу натиску і температуру води регулюють одним вентилем. Ще однією перевагою одноричагових змішувачів є суттєва економія води, яку можна перекрити одним швидким рухом важеля. Його конструкція дуже надійна.
6
Двохвентильні змішувачі оснащені двома спеціальними вентилями: для гарячої та холодної води, за допомогою яких відбувається регулювання температури води. Перевагою двохвентильних змішувачів є більш низька вартість і простота ремонту.