Як привітати маму зі святом.

Мама - дорогий і близький людина, яка все життя носить дітей у своєму серці і любить, незважаючи ні на що. А часом саме значущим і рідним людям складно вибрати подарунок і знайти відповідні слова. Як привітати маму з святом?
Інструкція
1
Проявіть увагу і любов. Не важливо, як ви будете вітати її. Головне у святі - це щирість і теплота, яких чекає людина від своїх дітей і близьких. Є безліч способів висловити почуття і думки - в прозі, піснею чи проголошенням тосту. Якщо не виходить підібрати важливих слів подяки і любові, скористайтеся готовим віршем. Але мамі завжди буде приємно, якщо ви скажете щось особисте і від душі. Подякуйте найближчої людини за те, що вона робить для сім'ї, що народила вас і піклується досі. Доброту і любов мами нічим не виміряти, настільки ці почуття багато значать для нас. Повідомте матері, що цінуєте її допомогу і старання.
2
Влаштуйте свято. Якщо це не ювілей, можна зібрати близьких людей вдома і влаштувати родинно-дружні посиденьки, накривши стіл. Спечіть мамі її улюблений вишневий пиріг і дістаньте з шафи кращий сервіз, припасений для таких випадків. На круглу дату організуйте свято в кафе або ресторані. Місце проведення події можна підібрати, виходячи з будь-якого бюджету, так як подібних закладів зараз дуже багато. У святі поза домом завжди є безліч незаперечних плюсів: можна зібрати різних гостей одночасно, порадіти незвичайної і смачної їжі, та й посуд після цього не потрібно мити.
3
Прикрасьте квітами, кульками та стрічками місце свята і квартиру матері. Подаруйте їй гарний букет, адже, перш за все, вона - жінка.
4
Влаштуйте домашній концерт, де всі родичі можуть зіграти веселі сценки з життя. Це особливо сподобається дітям, які легко підхоплюють дану ідею. Можна організувати вечір пісень, музики або танців. Дізнатися, що найбільше любить ваша мама, щоб поставити потрібні композиції.
5
Щоб не помилитися з подарунком, найкраще запитати у матері про те, що б вона хотіла на свято. Але, якщо варіантів немає, можна піднести квиток на концерт або в оперу, путівку в санаторій або поїздку. Подаруйте мамі красиво оформлений альбом, де розмістіть її найулюбленіші фотографії. Створіть сімейне відео з нарізаними привітаннями від усіх родичів. Це особливо цінується, якщо не всі рідні змогли приїхати на свято. Кліп можна записати на красиво оформлений диск. Можна замовити у художника портрет або картину і помістити ексклюзивний шедевр в сімейному будинку. Якщо у вас маленький бюджет, зробіть що-небудь своїми руками. Мама обов'язково оцінить такий подарунок, адже ви для неї завжди залишаєтеся дитиною.