Як нарощувати нігті гелем і акрилом.

Мрією багатьох жінок є довгі і красиві нігті . Проте свої такі виростити досить проблематично. Благо, сучасні технології дають можливість нігті нарощувати.
Інструкція
1
Способів нарощування нігтів на даний момент існує досить багато. Є акрилова та гелева технологія. А можна відразу використовувати обидва ці матеріалу. Крім того, нарощувати нігті можна на тіпси або на форми. Тіпси - це пластикова вільна частина нігтя. Їх можна придбати як однотонні, так уже і з готовим дизайном. Форма ж ліпиться вручну майстром з акрилу або гелю. Навчитися нарощувати нігті нескладно. Для цього потрібно чітко слідувати інструкціям.
2
Перед процедурою нарощування обробіть антисептиком нігті і руки. Щоб не пошкодити кутикулу в процесі, відсуньте її апельсиновою паличкою або спеціальним манікюрним інструментом. Нігтьову пластину потрібно обробити пилянням для натуральних нігтів невеликої жорсткості. Робіть це лінійними рухами. У процесі цього на нігтях залишиться пил. Її обов'язково видаліть спеціальної пензлем або щіткою. Всі вищеописані дії необхідні для того, щоб з поверхнею натурального нігтя краще «зчепився» матеріал.
3
Знежирте нігті спеціальним препаратом. Після цього не торкайтеся до них руками.
4
Тепер підберіть за розміром тіпси. Контактну зону намажте спеціальним клеєм і прикладіть тіпси до нігтя. Вже через пару секунд вони міцно приклеїться. Потім спеціальним тіпсорезом обріжте їх до потрібної вам довжини. Пилою надайте нігтиками потрібну форму і обробіть нею всю поверхню тіпси. Різкий перехід від натурального нігтя до нарощеної частини повинен зовсім зникнути. Приберіть утворилася пил.
5
Нанесіть тонкий шар праймера на ніготь. Дайте йому висохнути. Наберіть невелику кульку гелю. Рівномірно розподіліть його по поверхні нігтя. Висушіть все в УФ лампі до затвердіння гелю. Візьміть маленький кульку акрилу. Викладіть з декількох таких кульок об'ємний візерунок. Одним з найбільш поширених варіантів є квітка. Дайте йому висохнути на повітрі.
6
Покрийте все тонким шаром фініш-гелю. Помістіть нігтики в лампу на півтори хвилини. Зніміть за допомогою спеціальної рідини липкий шар і нанесіть глянець.