Як видалити кістку з горла. Як позбавиться від кістки в горлі.

Кожен з нас знає, що риба є незамінним корисним продуктом харчування, яку всі вживають з великим задоволенням. Але напевно кожна людина стикався з такою проблемою, коли в горлі може застрягти кісточка. На перший погляд безпечна і безпорадна рибка, а може принести масу неприємностей для вашого здоров'я. В результаті проковтування кісточки з'являється відчуття поколювання і біль в області гортані, стає важко дихати. Позбавтеся від кісточки в горлі самостійно або зверніться до лікаря.
Вам знадобиться
  • - воскова свічка,
  • - корочка житнього хліба,
  • - мед,
  • - нюхальний тютюн або чорний перець,
  • - пінцет.
Інструкція
1
Існує один старовинний метод вилучення рибної кісточки з горла , звичайно, якщо вона вам видна. Візьміть воскову свічку і розплавте один її кінчик над вогнем. І поки віск не встиг затвердіти, прикладіть його і притисніть до стирчить з горла кісточці. Переконайтеся, що віск затвердів і встиг обволочь кістка, акуратно витягніть її з горла . Цей спосіб на перший погляд може здатися небезпечним і складним, але якщо зробити все правильно і акуратно, складнощів не виникне.
2
Якщо кісточки практично не видно, доведеться скористатися іншим способом її вилучення. Якщо ви відчули, що кістка потрапила в горло, стало важко дихати і ковтати, відламайте невеликий шматочок скоринки житнього хліба і, не розжовуючи його повністю, проковтнути. Край хлібної кірки зачеплять кістка, і вона пройде далі, потрапивши в шлунок.
3
Якщо скоринка хліба не допомогла, спробуйте використовувати мед, щоб позбутися від кістки в горлі. Для цього вам знадобиться рідкий мед, наберіть столову ложку і не поспішаючи з'їжте. При цьому не забувайте добре працювати м'язами гортані, щоб рибна кісточка змогла стикнутися з медом і опустити стінки гортані.
4
Існує ще один відомий метод, який використовували в давні часи і продовжують досі застосовувати. Але цей метод підходить тільки для дорослих людей. Дайте людині, якій потрапила в горло рибна кістка, понюхати тютюн (нюхальний). Через різке і сильного запаху він викличе сильний процес чхання. Це і допоможе позбутися застрягла кісточки. Для дитини підійде чорний перець, який викличе таку ж реакцію.
5
Якщо кістка видна в горлі, візьміть пінцет і зачепите її, різко висмикніть з горла . Ця процедура займе менше часу, особливо якщо кістка застрягла у дитини, і він сильно плаче або нервує.
Корисна порада
Якщо кістка в горлі не проглядається і потерпілому стає важко дихати, негайно зверніться до медичного закладу за допомогою.