Як зняти ручку дверей. Як зняти двосторонні дверні ручки.

Дверна ручка - необхідний атрибут кожного будинку. У будь двері , будь вона вуличної або межкомнатной, обов'язково мається ручка, за допомогою якої вона відкривається. В даний час ці елементи мають найрізноманітніші конструкції.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Для того щоб зняти дверну ручку, з'ясуйте, якою вона у вас конструкції: звичайна чи з защипувалися механізмом. Звичайні ручки бувають двох видів: - ручки, які прикручені саморізами з обох сторін двері , таких саморізів може бути 2 або 4; - ручки, мають стрижень, який проходить через щільно двері , а ручки прикручуються до нему.Еслі у вас ручка прикручена саморізами, то, взявши викрутку, відкрутіть саморізи і зніміть ручку. Подивіться, що у неї зламалося, з'ясуйте, чи можливо поставити точно таку ж або схожою конструкції на це місце. Адже в місці прикручування ручки вже є дірки від гвинтів, які важко буде закласти або сховати.
2
Для того щоб зняти ручку, що має загальний стрижень, вам необхідно визначити, чи дійсно вона є такою. Покрутіть деталь з одного боку проти годинникової стрілки, притримуючи іншу частину із зворотного боку двері . Якщо ручка почала відкручуватися, значить, вона стрижнева. Відкрутіть ручку з одного боку, потім з іншого боку вийміть її разом зі стрижнем з дверного полотна. Теж уважно оціните її стан, на цьому місці тепер ви можете поставити тільки стрижневу дверну ручку. Але можна поставити і з механічною клямкою, якщо дірка від стержня закриється новою фурнітурою.
3
Для того щоб зняти ручку з механічною клямкою, візьміть викрутку і відкрутите гвинти, якими прикручена декоративна фурнітура навколо ручки. Основні частини таких ручок це: чотиригранний стрижень і механізм руху язичка. Відкрутивши фурнітуру, подивіться, на чому тримається сама ручка. Бувають 2 варіанти: в чотиригранному стрижні є отвір, в двигающейся ручці теж, і там просунуть маленький стерженек з капелюшком на кінці. Вийміть стерженек, ручка зніметься. Тепер з іншого боку вийміть її разом зі стрижнем, попередньо відкрутивши накладну фурнітуру. От і все.
Зверніть увагу
Будьте акуратні з тонкими краями фурнітури ручок, чи не поріжте!
Корисна порада
Користуйтеся хорошим інструментом, що не подряпайте полотно двері при знятті ручок.