Як навчитися вірменської мови.

Колишня республіка Радянського Союзу, історична батьківщина Авраама Руссо, Шарля Азнавура і знаменитої співачки Шер вражає своєю красою і приваблює туристів. Це Вірменія. Серед росіян немало охочих долучитися до цієї культури і навчитися вірменському мови .
Інструкція
1
Скористайтеся самовчителями. Спробуйте самостійно освоїти нову мову. Для цього вам, наприклад, допоможе книга Крунк Айастані з аудіо диском. Ви будете вчити граматику, вимова і поповнювати словниковий запас. Купіть розмовник. В ньому записані всі основні слова і фрази, необхідні туристу, а також транскрипція вимови. Але для самостійного вивчення буде потрібно посидючість і самоконтроль. Так, на жаль, ви не зможете дізнатися свої помилки, а попросити про допомогу нікого. Можете читати книги вірменською мовою. Прочитавши пропозицію - переводите. Так краще йде процес запам'ятовування.
2
Найміть репетитора. Індивідуальні заняття зосередять вас на уроці і не дадуть відволікатися. Ви завжди зможете запитати у викладача те, що незрозуміло або попросити пояснити ще раз.
3
Запишіться на курси. Заняття в групі дозволять розкріпачитися, познайомитися з одногрупниками та колективно вивчати мову.
4
Спілкуйтеся з носіями мови. Практика, практика і ще раз практика допоможуть вам влитися в мовну атмосферу і зрозуміти мову краще. Спілкуючись з носієм, ви не тільки вчитеся сприймати вірменську мову, а й удосконалюєте своє власне вимова. Ще краще - спілкуватися і переписуватися одночасно. Записані на папір слова візуально запам'ятаються краще.
5
Відвідайте вірменський культурний центр в Москві. Для бажаючих долучитися до культури проходять заняття в Недільній школі. У ній учні дізнаються історію, культуру, мову, танці, пісні і кінематограф країни. Також тут існує і театральна студія при Московському Вірменському театрі.
6
Поїдьте в країну. Ідеальний спосіб поринути з головою в вірменську культуру. Звичайно, буде важко адаптуватися тим, хто зовсім не вміє говорити по-вірменськи, але якщо ви все ж встигли вивчити основи, то впораєтеся. Опинившись наодинці з іншою мовою, вам доведеться висловлюватися нею з місцевими жителями. Поступово ваше вухо звикне до вірменського й самі не помітите, як піднімете свій мовний рівень.