Як визначити назву рослини.

Кімнатні рослини і квіти відрізняються великим різноманіттям. Будь-яка рослина має свої особливості, які при вирощуванні необхідно враховувати. Для цього потрібно знати правильне їх назва. Визначити назва рослини можна за його зовнішніми характеристиками.
Інструкція
1
Подивіться на свою рослину. Якщо ви бачите, що листочки кімнатної квітки опушені простими і залозистими волосками, а самі листя цільні з зубчастим краєм, швидше за все, у вас рослина сімейства геранієвих.
2
Герань можна визначити ще одним способом. Розітріть невеликий шматочок листочка пальцями. Якщо ви відчуєте характерний запах з металевими нотками, можете бути впевнені - у вас саме ця рослина.
3
Зверніть увагу на період цвітіння. Взимку і навесні зазвичай цвітуть рослини сімейства лілійних. Наприклад, якщо ваша рослина зацвітає ранньою весною або зимою і володіє рожевим гроновидним суцвіттям, що сидить на міцному квітконосі близько 50 см заввишки, знайте - у вас вельтгеймія.
4
Подивіться на листя. Якщо листя щільні, зібрані в одну розетку, щільно сидить на землі і ваше рослина практично не цвіте, а те, що з'являється під час цвітіння і квіточками назвати-то важко, швидше за все, ви володар рослини сімейства бромелієвих . Ці рослини носять декоративний характер через свої приголомшливо красивих листя. Вони розфарбовані біло-коричневими смугами і справляють приємне враження.
5
Подивіться, не виділяється чи молочний сік, якщо рослина поранити. Якщо це так, у вас рослина сімейства молочаев.
6
Подивіться на з'єднання листя. Якщо щільні широкі листочки зібрані на подобу віяла, у вас один з різновидів кімнатних пальм.
7
Якщо не вдається самостійно визначити назва рослини , зверніться до допомоги спеціалізованих довідників. Але перед цим ретельно складіть опис рослини - так буде легше визначити його назва. Опишіть рослина за таким планом: - загальний вигляд рослини (виміряйте його висоту); - зовнішній вигляд і тип стебла; - листя (різних типів); - квітки і суцвіття (якщо є); - характер і період цвітіння; - плоди і період їх дозрівання (якщо є).
Зверніть увагу
Найлегший спосіб визначити невідоме Вам рослина - це виділити його якою-небудь найхарактерніший і незвичайний ознака, наприклад, листя у вигляді голок або пухнастий квітка. У цьому випадку досить відзначити тільки ця ознака, і визначник покаже рослина, що володіє ім. Якщо ж Ваше рослина нічим особливо примітним не відрізняється, спробуйте відзначити кілька його основних ознак.