Як відключити цифровий підпис.

Драйвер - це програма, що забезпечує правильне взаємодія між комп'ютером, обладнанням та пристроями. Цифрова підпис драйвера служить міткою безпеки, що вказує розробника програмного забезпечення.
Інструкція
1
При підключенні нового пристрою до комп'ютера операційна система виробляє спробу пошуку і установки драйвера для цього пристрою. При цьому іноді з'являється повідомлення про знайдений драйвері. Система попередить вас про те, що драйвер був змінений, не має підпису або взагалі не може бути встановлений. Після цього ви самостійно приймаєте рішення, продовжувати його установку або зайнятися пошуком іншого програмного забезпечення.
2
Якщо ви вирішили встановити непідписаний драйвер або зробити відключення перевірки цифрового підпису, пам'ятайте про можливий ризик. Файл може бути просто підроблений або замінений вірусом - в цьому випадку відбудеться порушення стабільної роботи вашої системи.
3
Для відключення цифрового підпису драйвера відкрийте меню «Пуск» і клацніть по кнопці «Виконати». У вікні введіть команду gpedit.msc. У новому вікні з'явиться «Групова політика локального комп'ютера». Відкрийте опцію «Конфігурація користувача». У ній виберіть пункт «Адміністративні шаблони». Внизу списку знайдіть папку «Система», відкрийте її і два рази клікніть по ярлику «Підписування драйверів пристроїв».
4
У вікні, ви можете встановити стан служби. При виборі пункти «Включити» у вас з'явиться можливість встановити дію системи при установці драйвера без цифрового підпису. Виділіть пункт «Відключений» та натисніть кнопку «Застосувати», потім кнопку Ok. Перевірка цифрового підпису драйверів відключена.