Як приготувати воду з кальцієм. приготування кальцієвої води.

Приготувати воду з кальцієм можна кількома способами. Можна просто додати в воду спеціальний порошок, а можна приготувати і самостійно. Що вам ближче - вибирайте.
Вам знадобиться
    • Яєчна шкаралупа від трьох яєць
    • вода - 3 літри
    • готові пакетики коралового порошку 1 шт.
Інструкція
1
Візьміть шкаралупу від варених курячих яєць для приготування кальцієвої води. Вважається, що кип'ятіння не міняє цілющих властивостей яєчної шкаралупи. Якщо ви вирішите приготувати кальцієву воду з сирих яєць, то пам'ятайте, що є ризик заразитися сальмонеллезом.Ізмельчіте шкаралупу. Помістіть суху подрібнену шкаралупу від трьох яєць в трилітрову ємність (банку) і додайте питною водою, не забудьте добре очистити яєчну шкаралупу від внутрішньої плівки. Використовуйте приготовлену воду для приготування чаю, супу або блюд. Можна застосовувати постоянно.Кальціевая вода засвоюється організмом набагато краще, ніж суха подрібнена яєчна шкаралупа. Додайте в воду лимонного соку, для найбільш оптимального засвоєння кальцію організмом.
2
Полегшите спосіб приготування кальцієвої води. Купуйте пакетик з сухою сумішшю з корала. Основою матеріал для виробництва «коралового кальцію» - це скелетна частина білих коралів, що ростуть в Японському морі. Найважливішою властивістю цієї сировини є унікальний хімічний склад, який найбільш наближений до мінеральному складу кісток людини. Він містить у невеликій кількості понад сімдесят мікроелементів. Таку продукцію пропонують кілька компаній.Візьмемо один пакетик-саше коралового кальцію і розчиніть його в кількості півтора літра чистої (дистильованої або відфільтрованої) води. Все готово до вживання вже через кілька хвилин. Пийте приготовлену коралову воду весь день замість звичайної води.Іспользуйте пакетики з кальцієм в компотах, чаї або будь-якому блюді. Кип'ятити коралову воду не рекомендують, так як кальцій може зруйнуватися. Ваш організм очиститься, може знизитися вага, самопочуття значно покращиться. Протипоказань у коралової води практично не існує.
3
Використовуйте за схемою: півтора літра очищеної води з додаванням однієї саше коралового кальцію в день. Пийте за тридцять хвилин до їжі і через 2,5 години після, по склянці.
Корисна порада
Використовуйте кальцієву воду для щоденного застосування.