Як підключити навігатор до комп'ютера. Як прокласти маршрут в Гарміне.

Найточнішими на сьогоднішній день приладами, що дозволяють орієнтуватися на місцевості, стали GPS- навігатори . Вони приймають сигнали з супутників і завдяки вбудованій в них спеціальною програмою дозволяють визначити своє місцезнаходження.
Інструкція
1
Щоб підключити навігатор до комп'ютера USB-кабелем, необхідно вставити для початку один кінець кабелю в роз'єм на навігаторі (зазвичай це miniUSB-роз'єм).
2
Увімкніть навігатор.
3
Комп'ютер зазвичай визначає новий пристрій автоматично. Якщо цього не відбувається, необхідно встановити програмне забезпечення, яке продається зазвичай в комплекті з навігатором.
4
Після визначення навігатора комп'ютером можна копіювати файли з одного пристрою на інший.
5
По завершенні роботи відключіть кабель.
6
Утримуючи кнопку «Пуск, вимкніть, а потім увімкніть навігатор.
7
Наведені дії описують підключення до комп'ютера навігаторів, аналогічних лінійці Treelogic. Дещо складніше справа йде з популярними, але дещо застарілими навігаторами GARMIN - тут доведеться попрацювати паяльником. Підключається такий GPS-навігатор до COM-порту комп'ютера - 9-штирьковий (у зовсім вже старих комп'ютерів - 25-штирьковий) раз'ему- «татові. Щоб підключити навігатор до комп'ютера, використовується трехпроводной кабель: по одному дроту здійснюється передача даних, по другому - їх прийом, третій провід - «земля.
8
Зачистіть всі підлягають пайку дроти і контакти.
9
Припаяйте провід передачі даних (data out) до контакту 2 девятіштирькового COM-роз'єму (або контакту 3 на 25-штирьковим).
10
Припаяти провід прийому даних (data in) до контакту 3 девятіштирькового COM-роз'єму (або контакту 2 на 25-штирьковим).
11
Третій провід (оплетка кабелю, «земля) припаивается до контакту 5 девятіштирькового COM-роз'єму (або контакту 7 на 25-штирьковим).
12
Підключіть розпаяний кабель до COM-порту комп'ютера (раз'ем- «мама).
13
Увімкніть навігатор.
14
Після закінчення обміну даними відключіть навігатор, потім відключіть кабель.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QbR5z9nl638
Зверніть увагу
Оскільки GPS-навігатори мають різні конструкції, то і методи їх підключення до комп'ютера трохи відрізняються. Застосовується як бездротове з'єднання - bluetooth, IrDA, так і DATA-кабель. Бездротове підключення зазвичай не має жодних складнощів, а в програмній частині підключення взагалі практично однакові.