Як врізати замок в дерев'яні двері. Як самому поставити замок в дерев'яні двері.

Врізні замки призначені для того щоб надати вам відчуття захищеності і спокою. Але щоб надійно убезпечити себе і утруднити можливість проникнення «непрошених гостей» в квартиру, потрібно приділити належну увагу не тільки вибору самих дверей, але ще й хорошого врізного замикаючого пристрою до неї. Правильний вибір замка збереже ваші речі та гроші, а, можливо, і життя.
Вам знадобиться
  • Для установки врізного замка вам знадобитися:
  • - стамеска;
  • - дриль;
  • - свердло на 10 мм;
  • - викрутка;
  • - молоток;
  • - круглий напилок;
  • - шматочок крейди.
Інструкція
1
Замки врізні служать основними замикаючими механізмами в даний час. При виборі врізного замка пам'ятайте, що вони призначені для «правих» і «лівих» дверей. Хоча існують і універсальні замки. Існує два способи врізання замків. Перший спосіб - проста врізка замку. На торці дверей в цьому випадку планка замку залишиться на увазі. Прикладіть замок до дверей, прокреслите олівцем місце на торці дверей, там, де ми будемо робити заглиблення в дереві. Тепер відзначте на цьому місці товщину замку, накресліть прямокутник, який вам доведеться вирізати в двері. Візьміть дриль, вставте свердло, по товщині збігається з товщиною замку. На свердла відзначте дротом глибину, на яку слід просвердлити отвір. Почніть свердлити, роблячи отвори впритул, наскільки дозволить свердло.
2
Тепер у вас вийшло отвір з нерівними краями. Вирівняйте їх, зрубуючи стамескою зайве дерево. Вийде рівне прямокутний отвір. Вкладіть у нього ваш замок , окресліть олівцем передню планку замка. Прорубайте стамескою дерево по цій позначці на товщину цієї планки. Ще раз вставте замок перевірте, чи все нормально. Прикладіть замок зовні до полотна замку навпроти вирубаного вами отвори, намітьте, де буде отвір для личинки замка. Просвердлите отвір, вирівняйте його стамескою до потрібних розмірів, потім зарівняти краю круглим напилком.
3
Тепер вставте замок в приготоване вами отвір. Прикрутите двома саморізами до дверного полотна. Помістіть личинку замка на її місце, прикрутіть болтом, наявними в комплекті замку. Вставте ключ, спробуйте, як працює замок , ключ повинен обертатися легко і вільно. Намажте торець висувається мови замку крейдою. Закрийте двері, обертайте ключ, як би закриваючи замок , стукайте торцем мови замку по дверній коробці, тобто намітьте, де робити отвір для мови замку. Прорубайте отвір стамескою. Поставте накладку, закріпивши її саморізами. Ваш замок готовий до експлуатації.
Зверніть увагу
Акуратніше звертайтеся зі стамескою, що не пораньте руки.
Корисна порада
При свердлінні отворів тримайте свердло рівно!
В даний час необхідність дверних замків не втратила своєї актуальності. Кількість випущених замків різних форм і моделей може задовольняти потреби всіх бажаючих. Однак часто постає питання про те, як встановити дверний замок . Якщо він накладної, тоді особливих проблем немає, а от над врізним доведеться потрудитися.
Вам знадобиться
  • Замок, олівець, шуруповерт або дриль, стамеска
Інструкція
1
Є загальні правила установки врізних замків, незалежно від їх розмірів і модифікацій. Замок встановлюється на полотно дверей на висоті ручки від 90 до 100 см від підлоги.
2
Спочатку замок прикладіть до дверей на висоті його установки і відміряйте глибину входження в полотно. Після цього на торцевій стороні дверей обведіть олівцем язичковим частину замку. Треба мати на увазі, що розмітку слід проводити з урахуванням можливості язичкової панелі закрити отвір.
3
Далі за допомогою потужного шуруповерта або дриля висвердлите полотно на глибину замку, щоб він міг вільно входити в порожнину двері. Для більшої рівності і точності поглиблення підробити стамескою.
4
Після цього висвердлите отвір для ручки. Замок вставте і зберіть.
5
Залишилося зробити поглиблення для «язичка» на дверній коробці. Для цього можна олівцем намазати «язичок» замку і таким чином, закривши двері, зробити розмітку.
6
Далі за допомогою свердла і стамески поглибте місце стиковки «язичка» двері і коробки. Потім поставте декоративну фурнітуру. Таким способом можна встановити будь виразний замок на міжкімнатні та вхідні двері.