Як зробити батончик. Як зробити шоколадний батончик.

Які тільки батончики не намагаються робити в домашніх умовах. З легкістю можна знайти рецепт батончика "Мюслі", "Баунті" і інших. Так чому б не спробувати приготувати вдома "Снікерс", тільки повкуснее, ніж з магазину? Давайте спробуємо.
Вам знадобиться
  • шоколад (білий або темний
  • який душі ближче) - 1 плитка;
  • арахіс або мигдаль - 200 г;
  • кокосова стружка - 150 г;
  • варене згущене молоко - 1 банка;
  • вершки - 200 г;
  • вершкове масло - 40 г;
  • цукор - 0,5 склянки.
Інструкція
1
Візьміть вершки, цукор і вершкове масло, змішайте все в каструлі і поставте на невеликий вогонь. Цю суміш варіть, постійно перемішуючи, до повного розчинення цукру і масла. Зніміть з вогню і дайте трохи охолонути.
2
Поки суміш остигає, візьміть згущенку, перекладіть її в глибоку тарілку, додайте горіхи і ретельно перемішайте. Отриману масу розподіліть рівним шаром товщиною 1,5-2 см на плоскій рівній тарілці або деку і відправте в морозилку години на три.
3
В злегка остигнула вершкову суміш висипте кокосову стружку, ретельно перемішайте і приберіть в морозилку на 2-3 години.
4
Дістаньте суміш із згущеного молока з горіхами з морозилки, наріжте акуратними смужками на бажану довжину і ширину батончиків. Знову приберіть в морозилку на дві години.
5
Дістаньте вершкову суміш з кокосовою стружкою і виконайте з нею ті ж маніпуляції, які описані в попередньому пункті, також приберіть в морозилку години на два.
6
Після того як обидві маси застигли, візьміть батончик з однієї маси і батончик з іншої, прикладіть їх один до одного попарно. Акуратно викладіть їх на тарілку, попередньо злегка стиснувши по всій довжині так, щоб скибочки злиплися між собою.
7
Приготуйте глазур: поламайте шоколад на дольки, покладіть в тарілку і поставте на пару хвилин в мікрохвильовку. Якщо немає мікрохвильової печі, можна розтопити шоколад на водяній бані. Для цього візьміть дві каструлі, різні за діаметром, так щоб одну можна було покласти в іншу. У велику каструлю наберіть воду і поставте в неї каструлю з меншим діаметром, в яку покладіть часточки шоколаду. В розтоплений шоколад додайте рослинне масло і ретельно перемішайте.
8
Беріть батончики і умочуйте їх в шоколад, викладаючи після цього на тарілку. Коли шоколад застигне, батончики готові до вживання.