Як звести в куб. зведіть в куб числа 1.

Зведення числа в ступінь означає його багаторазове множення на самого себе. Само число прийнято називати підставою, а кількість разів, яке слід провести операцію множення - показником ступеня. Якщо показник ступеня дорівнює трьом, така статечна операція має власну назву - «зведення в куб ».
Інструкція
1
Множте число на саме себе двічі, щоб звести його в куб . Для багатьох чисел (підстав ступеня) таку операцію неважко проробити в розумі, а в інших випадках можна, наприклад, помножити в стовпчик або скористатися калькулятором. Раз у вас є доступ до комп'ютера, ніякого додаткового інструменту для обчислень не потрібно. Якщо у вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows, калькулятор ви можете знайти, розкривши головне меню на кнопці «Пуск». У ньому треба перейти в розділ «Усі програми», в якому знайти і відкрити підрозділ «Стандартні», а в ньому - секцію «Службові». У цю секцію і поміщена рядок «Калькулятор», клацання по якій запускає потрібну програму.
2
Введіть число, яке є підставою ступеня - це можна зробити або клацаючи відповідні кнопки в інтерфейсі на екрані, або натискаючи клавіші на клавіатурі. Потім натисніть клавішу (або клацніть кнопку) Зірочка - це операція множення. Вводити більше нічого не потрібно, просто двічі натисніть клавішу зі знаком рівності, і калькулятор двічі помножить число на саме себе, тобто зведе його в куб . Все це відбуватиметься в стандартному інтерфейсі калькулятора, який використовується за умовчанням. Є й інший спосіб зведення в куб з використанням іншого інтерфейсу цього ж програмного калькулятора.
3
Розкрийте в меню розділ «Вид» і виберіть у ньому пункт «Науковий» або «Інженерний» (в залежності від використовуваної версії ОС). Інтерфейс калькулятора зміниться, і в новому варіанті його оформлення буде присутній окрема кнопка для зведення введеного числа в куб - на ній написані символи x ^ 3. Тобто в цьому випадку вам можна після введення підстави просто клацнути цю кнопку.
4
Якщо користуватися інтернет-пошуковиками вам зручніше, ніж калькуляторами, можна використовувати для зведення в куб пошукову систему Google. Цей варіант набагато простіше будь-якого іншого - просто введіть відповідний запит в єдине поле на головній сторінці сайту. Наприклад, для зведення в куб числа 3,14 пошуковий запит треба сформулювати так: «3.14 в куб е». Зверніть увагу, що десятковим роздільником повинна бути точка, як це прийнято в більшості англомовних країн, а не кома.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w9JDtQofSXc