Як зменшити gif картинку. Як зменшити розмір gif.

Зміна розміру зображення - одна з найпоширеніших завдань при роботі з графікою. І добре, якщо потрібно зменшити статичне зображення. А якщо анімований gif? Його без втрати анімації в звичайний фото Редактор не заженеш. Втім, для того, щоб зменшити розмір файлу у форматі gif, можна скористатися програмами, які працюють з анімованими зображеннями.
Вам знадобиться
  • - Програма ImageReady;
  • - Утиліта GIF Resizer
Інструкція
1
Завантажте файл gif, розмір якого збираєтеся зменшувати, в програмі ImageReady за допомогою команди Open («Відкрити»), яку можна виявити в меню File («Файл»).
2
Якщо вам потрібно змінити лінійні розміри файлу gif, знайдіть в меню Image («Зображення») команду Image Size («Розмір зображення») і змініть розмір з її допомогою. Щоб це зробити, вкажіть новий розмір картинки в полях Width («Ширина») і Height («Висота») у вікні налаштувань команди. Якщо вам потрібно зменшити картинку наполовину, введіть у поле Percent («Відсотки») значення 50. Натисніть кнопку ОК.
3
Обріжте картинку , якщо потрібно. Робиться це за допомогою інструменту Crop Tool («Обрізка»), який можна знайти в палітрі «Інструменти» в лівій частині вікна програми. Клацніть лівою кнопкою миші по полю редагованої картинки. Затисніть ліву кнопку миші і розтягніть рамку інструменту. Області зображення, які будуть обрізані, потемніють. Застосуйте редагування, натиснувши на клавішу Enter.
4
Для того щоб зменшити вагу файлу gif, приберіть з нього зайві кадри. У палітрі «Анімація» виділіть непотрібний кадр і клікніть по зображенню кошика в нижній частині палітри. Новий вага файлу видно під вікном, в якому відкрито файл.
5
Оптимізуйте файл. Для цього у вікні відкритого документа клацніть по вкладці 4-UP, виберіть найбільш підходящий вам варіант з чотирьох показаних і виділіть його.
6
Обрану версію файлу gif збережіть командою Save Optimized («Зберегти оптимізований") з меню File («Файл»). Якщо ви не хочете замінювати попередню версію файлу нової, збережіть зменшену картинку командою Save Optimized As («Зберегти оптимізований як»), яка знаходиться в тому ж меню «Файл». Вкажіть місце на жорсткому диску, куди будете зберігати зменшений gif, вкажіть ім'я файлу. Натисніть на кнопку «Зберегти».
Корисна порада
Якщо все, що вам потрібно - це змінити лінійні розміри картинки, скористайтеся простий утилітою GIF Resizer. Утиліта представляє собою маленький файл з розширенням exe. Двічі клацніть лівою кнопкою миші по іконці цього файлу. Натисніть кнопку праворуч від поля Source GIF Image File. У вікні, виберіть файл, який потрібно зменшити. Клацніть по кнопці праворуч від поля New GIF Image File. Вкажіть, куди зберігати зменшений gif і введіть ім'я файлу. В полях Width і Height вкажіть ширину і висоту картинки. Поставте галочки в чекбоксах Keep Aspect і Good Quality. Це дозволить вам отримати на виході картинку пристойної якості в пропорціях исходника. Натисніть на кнопку Resize.
Анімовані зображення часто використовуються як аватарів (зображень користувача) на форумах (тематичних) або в соціальних мережах. Анімовані картинки, які можна скачати з інтернету, як правило, мають великий розмір і вимагають стиснення. Зменшити розміри gif-зображення можна за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Adobe ImageReady.
Інструкція
1
Для зміни розміру анімованого зображення можна скористатися будь графічною програмою від компанії Adobe - Photoshop або ImageReady. Принцип зміни у цих програм однаковий: необхідно завантажити зображення, за допомогою спеціального інструменту змінити параметри відображення і зберегти отриманий результат.
2
Для відкриття документа натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити», також можна скористатися поєднанням клавіш Ctrl + O. Для більш швидкого появи вікна завантаження зображення двічі клацніть по вільному місцю робочого простору програми.
3
У вікні вкажіть шлях до папки з файлом, виділіть зображення та натисніть кнопку «Відкрити».
4
Після завантаження зображення в графічний редактор натисніть верхнє меню «Зображення», в списку, виберіть пункт «Розмір зображення».
5
У вікні «Розмір зображення» змініть значення полів «Ширина» та «Висота». Як правило, адміністрація більшості форумів виставляє певні вимоги до розмірів аватарів. Виставте значення від 100 до 120 пікселів і натисніть кнопку «ОК».
6
Звантажену вами зображення зменшиться, тепер можна його зберегти. Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти оптимізований як ...» або натисніть клавіші Ctrl + Shift + Alt + S.
7
У вікні, виберіть папку для збереження, введіть бажане назву картинки і натисніть кнопку «Зберегти».
8
Завантажте зображення в профіль на форумі або в соціальній мережі. Якщо анімація не пропала, тобто зображення не стало статичним, отже, розмір зображення був дотриманий. Інакше варто завантажити нове зображення в програму і заново змінити розміри зображення.
9
Після чого спробуйте ще раз завантажити нову картинку в профіль. Після відображення аватарки, як анімованого зображення, можна натиснути кнопку «Зберегти».