Як вибрати стайлер для волосся.

Кожна жінка бажає, щоб її зачіска завжди виглядала красиво і акуратно. При створенні зачіски ставляться найрізноманітніші цілі. Хтось просто хоче додати об'єм, хтось бажає великі локони, грайливі кучерики або просто прямі волосся . З усіма цими завданнями легко в домашніх умовах справляється стайлер. Головне правильно вибрати той, який підходить для ваших цілей.
Інструкція
1
При виборі стайлер а, зверніть увагу на насадки, що входять у комплект. Найпоширеніші: фасонная щітка (додає об'єм і великі хвилі); щипці різних розмірів (створюють кучері); "Гріюча рука" (надає пишність); "Утюжок" (для випрямлення) та інші. Є прилади, які містять щітки з забираються зубцями, що дозволяє уникнути заплутування волосся. Краще вибрати стайлер з найбільшою кількістю насадок, щоб можна було створювати різні зачіски.
2
Бажано, щоб у стайлер а були окремі регулювання температури і повітряних потоків. Також вибирайте прилад з режимом холодного обдування, він робить волосся блискучими і менш ламким. Для власниць тонких і сухого волосся, слід вибирати стайлер, який має щадний режим.
3
Вибір стайлер ов величезний, але краще віддавати перевагу моделям з керамічним покриттям. Вони рівномірно розподіляють тепло по поверхні волосся.
4
Також важливо наявність функції іонізації. Вона зменшує сплутування, повністю позбавляє волосся від статичної електрики, роблячи їх м'якими, гладенькими.
5
Вибираючи стайлер слід звернути увагу на шнур. Бажано, щоб було спеціальне кріплення шнура, що дозволяє йому обертатися в точці кріплення на 360 градусів. Це дозволить уникнути перекручень і продовжити термін служби приладу. Дуже довгий (більше 2 метрів) шнур буде плутатися, а надто короткий (менше метра) не дозволить відійти від розетки.
6
У продажу є бездротові стайлер и. Вони прекрасно підійдуть для тих, хто часто буває в поїздках. Такі прилади працюють на газових балончиках. Одного баллочіка вистачає на 300 хвилин використання.
7
Вибирайте стайлер з режимом автоотключения через 30 або 60 хвилин. Бажано, щоб в комплекті був чохол, в який можна покласти гарячий прилад.
Стайлер - один із засобів по догляду за волоссям, яке має бути у кожної дівчини. Стайлер допоможе виглядати стильно і власницям неслухняних кучериків, і дівчатам з прямим волоссям . Але спочатку потрібно правильно вибрати цей прилад, щоб потім не довелося шкодувати.
Інструкція
1
За допомогою стайлера в домашніх умовах можна створювати стильні і ефектні зачіски. Його використання зробить ваші волосся більш блискучими. Так як стайлер пригладжує лусочки волоса, волосся відображає більше світла і краще блищить.
2
Стайлер и для волосся діляться на дві групи. Найбільш дешеві з них мають металеві пластини. Дорожчі стайлери мають пластини з тефлоновим, турмаліновим і керамічним напиленням. Стайлер и для волосся з такими пластинами менше травмують волосся. Металеві пластини при нагріванні перепалюють волосся, висушують їх, з'являються посічені кінчики. Використання різних покриттів на поверхні пластин стайлера мінімізує негативні наслідки для волосся. Пластини з покриттям дозволяють уникнути перегрівання волосся, забезпечують більш плавне ковзання стайлера по волоссю. Турмалінове покриття іонізує волосся, нейтралізує статичну електрику, робить волосся більш шовковистим. Керамічне покриття сприяє більш рівномірному розподілу тепла.
3
Багато стайлери комплектуються додатковими насадками для створення завитків, гофрованих локонів. За допомогою таких насадок можна створювати складні вечірні зачіски, робити гарячу завивку волосся. Існують стайлери, які можна брати з собою в поїздки, так як вони працюють від батарейок.
4
Стайлер и бувають професійними та непрофесійними. Перші мають пристосування для точного налаштування температури, що полегшує роботу з волоссям, зводить до мінімуму перегрівання волосся. Як правило, волосся мають неоднакову структуру. У коренів вони сильніші, ближче до кінчиків - ослаблені, пересушені. В такому випадку використання різної температури стайлера просто необхідно. Професійні стайлери швидко нагріваються, багато з них дозволяють укладати вологе волосся.
5
Якщо у вас довге волосся, вибирайте стайлер з широкими пластинами. Якщо ж волосся коротке, зверніть увагу на вузькі пластини. Також не забувайте про потужності стайлера: чим вона більше, тим швидше буде нагріватися прилад. Укладання, зроблена більш потужним стайлером, протримається набагато довше - до трьох днів. При покупці стайлера не забудьте придбати серію засобів, призначених для гарячої укладки. Ваше волосся завжди будуть блискучими, а зачіска - стильною і ефектною.
Корисна порада
При регулярному використанні стайлера не забувайте користуватися масками для волосся; Якщо ви не схильні до частих змін образу, здобувайте стайлер без насадок для завивки.