Як поміняти формат музики. перевести музику в мп3.

Напевно, у кожного бувало щось подібне - захотілося послухати мелодію якусь, скачав її, вмикаєш - не програє. Пише, що такий формат плеєр не відтворює. Що тоді робити? Шукати іншу? Або просто змінити формат?
Інструкція
1
Є маса способів змінити формат аудіофайлу. Можна використовувати спеціальні редагуйте програми, можна використовувати конвертори ... Але про кожного в свою чергу.
2
Одним з найбільш популярних варіантів вважається редагування за допомогою програми «Sony SoundForge». Тут все гранично просто: встановлюємо програму (якщо вона не встановлена), запускаємо. Відкривається вікно. Якщо програма займає весь екран, то можна згорнути її до потрібних розмірів (це вже кожен вирішує для себе) .Отже, ми бачимо сірий фон. А на робочому столі комп'ютера знаходиться цей невоспроизводимость аудіофайл. Кількома мишкою ярлик мелодії, і перетягуємо його на сірий фон відкритою програми. Відразу ж відбувається обробка, і висвічується трек редагування аудіо, де музика представляється у вигляді коливань. Виділяємо весь відрізок цих коливань, знаходимо в верху меню «файл», шукаємо пункт «Зберегти як ..». Активуємо. З'являється нове вікно, в якому нам пропонується вибрати місце збереження нового файлу, його назву і формат. От саме тут і можна вибрати те, що нам потрібно. Ставимо, припустимо, формат mp3. Тиснемо кнопку «зберегти». Операція пройшла успішно. Файл збережений в новій якості.
3
Можна використовувати конвертують програми, такі як «Hamster Free Video Converter». Процес аналогічний вищеописаному. Труднощів у роботі з цією програмою не виникне.
4
Є ще один варіант, не менш дієвий, ніж два попередніх. Натискаємо правою кнопкою миші по нечитабельним аудіофайлу, викликавши тим самим контекстне меню. Шукаємо пункт «перейменувати». Присвоюємо будь-яке ім'я. І надаємо йому то розширення, яке нам потрібно. Робиться це просто. Після імені файлу ставимо крапку, потім вписуємо потрібне нам розширення (припустимо, mp3). В результаті файл буде виглядати так: «музика.mp3». Конвертування відбудеться автоматично. Файл знову став читабельний.