Як отримати водійські права в Україні.

З кожним роком стає все більше і більше автомобілів на дорогах, а права має зараз практично все доросле населення, як Росії, так і України. А адже отримати водійські права не так-то просто, як це може здатися на перший погляд. Необхідно вивчити ПДД, оволодіти навичками водіння авто, витратити чималі гроші і свій вільний час.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - медкнижку;
  • - кошти на навчання в автошколі.
Інструкція
1
1. Зателефонуйте в найближчу автошколу і запишіться в неї. Навчання обійдеться в 5-6 тис. Грн. У деяких автошколах доведеться додатково заплатити за витрачений бензин на практичних заняттях. Навчання в автошколі передбачає виконання д/з, старанність, зосередженість на уроках. Загалом, все як у звичайній школі. Курс навчання складається з 24 теоретичних і 14 практичних занять, а так само самопідготовки. Тому, якщо ви вирішили здати на права , враховуйте, що наступні 2.5 місяці вам доведеться щодня приділяти хоча б півтори години щодня вивченню ПДР. Учнем автошколи може стати особа, яка досягла 17-ти років, але отримати права можна лише в 18.
2
Здайте іспит, який складається з 3 етапів. 1 етап - теорія, передбачає собою 20 теоретичних питань з 4-ма варіантами відповідей. 2 етап - «майданчик», тобто вправи на автомобілі. Вам необхідно виконати 3 вправи з 5 (естакада, поворот в три прийоми, гараж, змійка, паралельна парковка). Вправи обираються у випадковому порядку. 3 етап - місто, виїзд на міські дороги з інструктором ДАІ. Можна допустити лише 4 помилки.
3
Прямуйте в автошколу, де вас сфотографують і вклеять ваше фото в водійське посвідчення. Протягом години вам видадуть ваші права . Але це буде можливо тільки після вдало СЛАН іспиту. В іншому випадку вас чекаю перездачі і додаткові витрати.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не піддавайтеся на провокації інспектора. Наприклад, ви можете почути фрази: «Зупинись на переході» або «Давай піддай газу, а то у мене час підтискає». Але, не залишайте такі провокації без реакції. Заявіть, що ви не зупинитеся або не поїде швидше, оскільки це заборонено ПДР.
Корисна порада
При проходженні 3-го етапу іспиту не розганяли під максимум (60 км \ год) - так як інспектор сидить збоку, стрілка спідометра у нього під кутом. І якщо ви будете їхати 60 км/год, йому буде здаватися що 65 км/год. Тому варто рухатися зі швидкістю 40-45 км/ч.