Як збільшити швидкість мопеда.

Зараз основна маса мопедів має двигуни не могутніше 75-100 кубиків і розгін не більше ніж до 60 км/год. При цьому, водії стверджують, що на їх погляд мопед міг би вичавити більше, але щось «заклинювало» і швидкість не підвищувалася. Насправді, причина криється в шайбі, яка встановлена на вариаторе. Вона не дає вийти ременю на більший радіус.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - молоток;
  • - задня зірочка в 2 рази більше нинішньої;
  • - нова шайба на ремінь.
Інструкція
1
Викруткою скрутіть боковушки і задній бампер мопеда. Ви побачите ремінь, який передає обороти на заднє колесо, задню і передню зірочки. Над ременем є спеціальний контролер швидкості, невелика металева шайба, яка не дає ременю вийти на більший радіус.
2
Збийте цю шайбу молотком, тепер спробуйте розігнатися. Як правило, на мопеда х до 75 кубиків стоїть обмеження в 55-60 км/год. Якщо наженете до 70, значить, все зробили правильно.
3
Відкрутіть кріплення передавального механізму і зніміть його. Тепер обережно зніміть ремінь і відкладіть його вбік. Знайдіть задню зірочку, вона дуже маленька і через це крутний момент дуже низький. Поставте на її місце нову зірочку.
4
Одягніть знятий ремінь. Тепер знову спробуйте розігнатися, якщо все зробили правильно швидкість мопеда збільшитися в 2-2.5 рази. Тобто можна буде вичавити і всі 120. Але! Потрібно закріпити нову шайбу, щоб убезпечити себе і уникнути проблем при проходженні ТО.
5
Закріпіть шайбу над ременем. Спробуйте закріплювати її в різних положеннях (вище - нижче). Тим самим ви будете збільшувати, і зменшувати максимальну швидкість . Чим вище, тим швидкість більше. Знайдіть оптимальне положення (що б максимальна швидкість була близько 90-100 км/год).
6
Прикрутите передавальний механізм на своє місце і прикріпіть боковини і задній бампер. Тепер знову розженетеся, властивості мопеда різко зміняться. Збільшиться максимальна швидкість , але розгін буде повільніше, ніж зазвичай. Також зменшиться тяга, в гірку більше 20 градусів можна не заїхати. Тобто, збільшуючи крутний момент і разом з тим максимальну швидкість , ви зменшуєте тягу і час розгону.
Зверніть увагу
Ніколи не розганяйте мопед більше 120 км/год, зазвичай на таких швидкостях будь камінчик на дорозі ставати причиною падіння.
Корисна порада
Якщо збираєтеся брати участь на такому мопеді в гонках, збільште впорскування палива за рахунок зміни варіатора на карбюраторі.