Як містити овець. вирощування баранів.

Багато на домашньому обійсті містять і розводять овець . Тварини дуже невибагливі, дають багато продукції не тільки продовольчої спрямованості, такий як м'ясо, молоко, жир, але і промислового призначення: шерсть, овчини, смушки. Для утримання овець в домашньому господарстві не потрібно дорогих будівель і великих матеріальних вкладень, що робить їх розведення ще більш цінним.
Вам знадобиться
  • - кошара;
  • - сіно;
  • - солома;
  • - годівниці;
  • - поїлки;
  • - концентрати;
  • - коренеплоди;
  • - сіль;
  • - пасовище.
Інструкція
1
Щоб почати займатися вівчарством, купите тварин тієї породи, які будуть відповідати вимогам. Підрозділяють три групи - це тонкорунні, від яких отримують пух; напівтонкорунні, придатні як для отримання пуху, так і м'яса, так як дуже великі і швидко ростуть; грубошерсті, яких містять для отримання м'яса і овчини. Найбільш поширені для домашнього утримання - тварини романівської породи. На відміну від інших, матка романівської вівці може приносити кілька ягнят, іноді їх кількість доходить до 5 штук за один окіт. Крім того ціни на продукцію від романовских овець більш високі, зокрема на овчини.
2
Романівські вівці добре запам'ятовують дорогу додому з пасовища, що також відрізняє їх від інших порід, наприклад меріносной, яких на випас можна відпускати тільки з козами, вони добре знають свій будинок і знайдуть дорогу з будь-якого пасовища. Але якщо Романівському породу вигнати на пастьбу разом з меріносной, то всі вівці не знайдуть зворотної дороги, бо мають почуття стадності і йдуть одна за одною. Але яких саме овець триматиме господар вирішувати тільки йому. Догляд та утримання за тваринами будь-якої породи не відрізняється один від одного.
3
Термін життя овець може досягати 25 років, але стільки часу їх не містять. У домашньому господарстві тримають вівцю максимум 7-8 років. Після цього віку у тварин стираються зуби, і падає продуктивність. Тому купуйте молодих овець , а найкраще - маленьких ягнят.
4
Маленьких ягнят держите в теплій кошарі, так як у них ще мало вовни і вони схильні до простудних захворювань. Тоді як дорослим особинам можете влаштовувати дощату кошару головне, щоб не було протягів. Містити овець потрібно на глибокій підстилці з соломи. Якщо стоять сильні морози, то весь приплід ягнят занесіть в опалювальне приміщення.
5
Вівці дуже вимогливі до чистоти годівниць і поїлок. Вони ніколи не будуть доїдати залишки сіна або пити з брудного корита. Все залишки їжі ретельно вигрібайте і віддавайте корові або свиням.
6
Ягнят віднімайте від матері з вагою не менше 10-12 кг. Ще під маткою, з 20 дня, починайте їх підгодовувати м'яким сіном, листочками від віників, вареною картоплею, коренеплодами. Все коренеплоди ретельно роздрібнюють. Годуєте ягнят 4-6 разів на добу невеликими порціями. Щоразу після годування годівниці ретельно вичищати і мийте.
7
Дорослих особин годуєте сіном, коренеплодами, концентратами. Обов'язково додавайте в корм сіль не менше 10 гр. на одну особину. Годування проводите тільки в стійловий період, так як під час пасіння вівця не залишиться голодною навіть пізньої восени, коли трави мало і коровам вже їсти нічого. Виключно в рідкісних випадках під час пасіння проводяться підгодівлі, коли вівцю не виганяють з причини пізньої сукотності.
8
Стрижіть овець тільки перед настанням стійкого тепла. Перед настанням холодів або під час їх овець НЕ стрижуть.
вівці дають не тільки молоко, м'ясо, а й шерсть. Особливої похвали заслуговує спеціально вироблена шкурка - овчина. Така продуктивність тварин підтримується їх особливим раціоном кормів: у ньому в 1,5-2 рази більше видів рослин, ніж у інших травоїдних тварин. Одноманітне харчування для овець вкрай небажано, а от хороший догляд і повноцінне годування дають дуже хороший результат.
Інструкція
1
Вважається, що вівці їдять не так багато корму. Обсяги його найчастіше визначаються з розрахунку на кожні 100 кг живої маси. Якщо це сухі корми при стійловому утриманні, то порція корму в зазначеній пропорції в середньому становить від 2-х до 3-х кілограмів. При літньому годуванні на пасовищах - ставка на саморегулируемое споживання. Тут головне - якість природних і культурних резервацій: переважний вибір степових і суходільних пасовищ (сирі і заболочені луки - найгірший варіант).
2
В основному раціоні овець : зелена трава, бобові (цінніше в фазі бутонізації), злакові культури (питательнее в період початку колосіння), сіно, солома, силос, концентровані корми, овочі, мінеральні добавки. Види кормів треба поєднувати, і таке комплексне харчування в повній мірі задовольнить тварин у всіх необхідних речовинах. Молода зелена трава пасовищ і свіжі кормові культури містять білки, вітаміни, цукор, протеїни. При зростанні і старінні ці рослини втрачають свої корисні речовини, набираючи більше клітковини. Вона перетравлюється вівцями важче.
3
Гарний для годування овець силос, в тому числі кукурудзяний. Його досить 3-4 кг на добу на одну вівцю. Прекрасний корм для тварин - сіно з різноманітним складом трав, зібраних в момент початку цвітіння. Поживність такого сіна в два рази вище того, що висушується з травостою у фазі дозрівання насіння. Кращим вважається люцернового сіно, за ним по цінності йде сіно конюшини, сіно еспарцету і злакових. Згодовують вівцям і солому, висушену з бобових культур (найцінніша) і з ярих (овес, ячмінь, горох, просо). Концентровані корми - це зерно бобових і злакових, висівки, макуха, комбікорми. Останні досить дороги, але дуже поживні, так як крім традиційних компонентів овечого корми містять крохмаль і жири.
4
Корисно давати вівцям соковиті корми: картопля (сирий або варений), морква, кормові буряки, баштанні культури - гарбуз, кабачок, кавуни. Для денного раціону дорослих овець достатньо 2-3 кг подрібнених коренеплодів, молодняку вистачить 1 кг.
5
Шрот (з соняшнику, бавовнику, сої) також багатий протеїном і мінеральними солями. Його використовують економно, як добавку: до 150 грам на голову в день. Потребують вівці в кальції і фосфорі: їх недолік компенсується включенням в раціон кісткового борошна, крейди, обесфторенний і трікальціевого фосфату, простого фосфату. Річна потреба - від 1, 5 до 2 кг кісткового борошна та крейди на одну вівцю.
6
Важлива в організації харчування овець техніка годування. Протягом дня вони повинні отримувати два-три сорти грубих кормів (сіно, солома), причому роздільно і в різний час. Соковиті корми споживаються до напування і перед грубими кормами. Концентровані даються після водопою (воно організується раз в день взимку, 2-3 рази влітку). Сіль в годівницях має бути присутня постійно. Обов'язкова дача солі - 10-15 г на добу.
7
Стійлове годування по тривалості перевершує пасовищне - це в середньому 210 днів на рік. Слід враховувати і такий момент. З сезонним збіднінням поживності травостою на пасовищах потрібно докорм овець сухим кормом перед вигоном - до півкілограма на голову в день. При необхідності додаткову порцію дають також увечері після повернення тварин в стійло.
Зверніть увагу
Шерсть овець при годуванні може засмічуватись, тому годівниці завантажуються грубими кормами в відсутність тварин.
Корисна порада
Коли починати пасти овець? Спостерігайте за ростом трави. Як правило, коли вона піднімається приблизно на 12 см, у злакових відбувається формування трубки, а у бобових з'являються бічні пагони. Це і є сигнал до найбільш повноцінному вигону для годування овець.