Як вибрати нову машину.

Обдуманий список покупок необхідний кожному покупцеві. В іншому випадку результат може виявитися протилежним очікуванню, а у випадках великих покупок - розчаруванням і справжньою проблемою. Тому, вирішивши купити нову машину , ретельно обміркуйте всі аспекти цього питання.
Вам знадобиться
  • - час;
  • - грошові кошти
Інструкція
1
Спочатку визначте розмір бажаного автомобіля, маючи на увазі величину салону машини. Можна виділити кілька груп: супер-міні (наприклад, Hyundai Getz), компактні (Volkswagen Golf та ін.), Сімейні (Mazda Lantis і т. Д.), Директорські (Honda Accord та ін.), Розкішні (BMW 7 серії і т. п.) та інші групи (стейшен, позашляховики, мінівени, спортивні). Вибір класу майбутнього авто є основоположним відправним пунктом.
2
Потім проаналізуйте, чи збігається вибір, зроблений вище, з тим, що необхідно в дійсності.
3
Наступний етап: визначення предпочитаемой коробки передач (автоматичної або ручної). Чи достатньо цінні зручність і комфорт використання автомата в дорожніх умовах у порівнянні з недоліками його обслуговування і дорожнечею.
4
В даний час, з економічної точки зору, об'єм двигуна менш важливий, ніж потужність двигуна. Тому варто порівняти співвідношення вага машини/потужність (кг/кінські сили).
5
Заключним етапом концептуального рішення стане вибір автомобільних аксесуарів. Обов'язково приділіть увагу питанню пасивної безпеки базової моделі і при необхідності збільшіть його до бажаного рівня.
6
Наступним кроком стане формулювання пріоритетів та відповідність їм найбільш вдалої моделі, яка може виявитися не найпопулярнішою у більшості. Уточніть гарантійні умови обслуговування.
7
Обов'язковою умовою покупки машини повинна бути можливість здійснити тест-драйв, під час якого постарайтеся оцінити відповідність автомобіля всім вимогам і перевагам.
8
Фінальний етап - фінансова сторона. Купуючи машину за готівкові кошти, уважно порівняйте всі пропозиції. Роблячи покупку в кредит або використовуючи лізинг, ретельно вивчіть умови договору.
Зверніть увагу
Репутація виробника досить значима, але набагато важливіше репутація імпортера, його сервісна служба і технічне обслуговування. Фінансова сторона питання не повинна бути визначальною.
Корисна порада
Детально визначте свої бажання, потреби і можливості і знайдіть оптимальний компроміс.