Як з'єднати телефон з комп'ютером. зКак соеденить новий телефон з комп'ютером.

Підключення телефонів, особливо не найскладніших моделей, до комп'ютера істотно розширює можливості мобільників. Існують три основні способи підключення: провідне, з використанням DATA-кабелю, і бездротове - через Bluetooth або IrDA.
Вам знадобиться
  • диск з програмним забезпеченням, кабель (продається разом з телефоном), Bluetooth-адаптер
Інструкція
1
Зазвичай, щоб з'єднати телефон з комп'ютером, потрібно диск з програмним забезпеченням (продається разом з кабелем). При його наявності підключення відбувається наступним чином: Одну сторону кабелю підключити до комп'ютера (до USB-порту), другу - до телефону (зазвичай - mini- або microUSB-порту).
2
Найчастіше комп'ютер пізнає підключений телефон автоматично. Якщо не впізнав - потрібно встановити програмне забезпечення з диска.
3
Деякі моделі телефонів комп'ютером орієнтуються як звичайна флеш-карта. В цьому випадку додаткового ПЗ не потрібно.
4
Після впізнання телефону комп'ютером, можна працювати з файлами.
5
Підключення телефону через інфрачервоний порт (IrDA) або Bluetooth практично однаково. Різниця в дальності дії зв'язку. ІК-порти телефону і комп'ютера повинні «бачити» один одного, Bluetooth спокійно діє на відстані декількох десятків метрів. В силу своєї «дальнобійності» і зручності Bluetooth поширений набагато більше IrDA. Щоб з'єднати телефон з комп'ютером через Bluetooth, необхідний, перш за все, Bluetooth-адаптер для комп'ютера. Разом з ним продається необхідне програмне обеспеченіе.Будем вважати, що Bluetooth-адаптер і необхідна програма на комп'ютері вже встановлені.
6
Включаємо в телефоні Bluetooth; в комп'ютері повинен автоматично включитися Bluetooth-адаптер.
7
Вибираємо в ПО комп'ютера «додавання нового Bluetooth-пристрої». Запуститися майстер підключення.
8
Якщо все гаразд, майстер підключення Bluetooth виявить телефон.
9
Потім з'являється питання про необхідність ключа для додавання пристрою. Відзначаємо «вибір ключа доступу автоматично». З'явиться віконце з проханням ввести ключ.
10
Одночасно в подключаемом телефоні з'явиться запит з вимогою ввести цей же ключ доступу. Вводимо його.
11
На цьому підключення мобільного телефону до комп'ютера через Bluetooth завершено - можна працювати з файлами.
Зверніть увагу
Роз'єм для Data-кабелю є у багатьох, але все ж не у всіх телефонів. Деякі кабелі розраховані тільки на певну модель телефону, хоча більшість все-таки уніфіковано і підходить до багатьох моделей.