Як точити кант.

Кант - бокова поверхня лижі або сноуборда, яка відповідає за стійкість і маневреність лижника або сноубордиста. І, незважаючи на те, що метал твердіше снігу, все ж канти тупляться і від тертя, і від нерівностей, і від дрібних камінчиків і льоду при катанні.
Вам знадобиться
  • канторез або найпростіші напилки з різною кількістю зубів (краще 25-30), брусок для точки ножів, лещата, маркер, м'яка ганчірка, газети
Інструкція
1
Кант и необхідно заточувати регулярно. Це можна робити в спеціальних майстернях, але можна заточити їх самостоятельно.Лижа має два канта, які складаються з бічних і базових граней. Затисніть суху лижу в лещата, підстеліть на підлогу газети, візьміть прямокутний точильний брусок і обробіть їм кант з боку базової поверхні ковзання, щоб зняти грубі забої і усунути шорсткість.
2
Нанесіть маркером на кант лінію, по якій ви будете його обробляти. Встановіть напилок плоско по відношенню до ковзної поверхні лижі і під 45 про до напрямку її руху. Акуратно пройдіть напилком від носка до п'яти, по ходу ковзання снігу, лінія маркера повинна бути зменшена повністю. Зашліфуйте оброблений кант дрібним наждачним папером.
3
Переверніть лижу боком і знову закріпіть її в лещатах. Проробіть всі вищеописані операції з бічною гранню канта. При цьому напилок повинен знаходитися під кутом 90о до протилежної грані.
4
Переверніть лижу і заточите кант з іншого її боку. Закінчивши заточку, обітріть канти м'якою сухою ганчіркою, щоб уникнути вдавлення частинок стружок в базову ковзаючу поверхню лижі.
5
На закінчення притупити бруском для заточування по 10 см канта від краю п'яти лижі і від її носка. Це допоможе уникнути бовтанки при катанні та сильного вгризання в сніг.
6
Досвідчені лижники або сноубордисти точать канти «під себе», визначивши оптимальні кути заточування. Для аматорського катання і новачків описаний спосіб є найпростішим і частоупотребляемим. Точити лижі необхідно кілька разів за сезон, залежно від стану канта.
Токарний верстат в умілих руках здатний творити чудеса. Зрозуміло, щоб виточити на верстаті нехитру циліндричну деталь, не потрібна висока кваліфікація. А як бути, якщо вам належить, наприклад, виготовити дерев'яні кільця , а токарного верстата під рукою немає? Тут без професійних хитрощів і навички не обійтися. Втім, знадобиться також електродриль.
Вам знадобиться
  • - електродриль;
  • - дерев'яна заготовка;
  • - різці;
  • - гострий ніж;
  • - аркуш паперу;
  • - невеликий молоток.
Інструкція
1
Підберіть підходящу для виготовлення кілець заготовку. Це може бути округла товста палиця або сучок. Краще піддається обробці сирий матеріал. Багато чого буде залежати і від породи деревини. Зупиніть свій вибір на чорному горісі, буку, березі або клені. Дуже хороші кільця вийдуть зі свіжої яблуні. Якщо ви хочете отримати виріб красиве за кольором, з розлученнями, використовуйте ядро горобини, хоча вона більш примхлива і вимагає обережного поводження.
2
Виготовте оправлення, яка буде кріпитися на дриль для обробки кілець. Для такої оправлення використовуйте дерев'яний циліндр діаметром 30-40 мм і довжиною 45 мм. Зміцніть оправлення на хвостовику електродрилі, щільно насадивши на шпиндель.
3
Зробіть наполегливу стійку для різального інструменту, підігнавши її по висоті так, щоб точильний інструмент знаходився на рівні осі шпинделя дриля.
4
Маленьким круглим різцем виконайте в оправці отвір глибиною близько 15 мм. Зачистіть стінки утворився отвори на конус, використовуючи для цього ніж. У цей отвір вставте із зусиллям заготовку. Відріжте від заготівлі кілька гуртків товщиною 5 мм (по числу кілець).
5
Зміцніть гурток в оправці і підрівняйте його по площині торця ударами невеликого молотка. Якщо діаметр отвору оправлення менше діаметра гуртка, оберніть коло одним-двома шарами паперу.
6
Дриль прикріпіть струбцинами до стільця, табуретці або столу (верстата). Невеликим різцем висвердлите в гуртку отвір і розточити його до потрібного розміру. Дриль при цьому включайте короткими імпульсами лівою рукою і тільки на час обточування деталі. Якщо з першого разу кільце не вийде таким, як вам хотілося б, не впадайте у відчай. Майстерність приходить з досвідом.
7
Готові кільця обробіть кінчиком гострого ножа, знявши внутрішню фаску. Всі поверхні кілець (зовнішні і внутрішні) обробіть наждачним папером різної зернистості, починаючи з більш грубою і закінчуючи дрібнозернистої.