Як лікувати аскаридоз.

Аскаридоз - це зараження людини білими круглими черв'яками, що мешкають в кишечнику. Самка досягає довжини більше 40 см і щодоби відкладає 230 тисяч яєць в тонкому кишечнику господаря, у якого паразитує. Аскариди захищені щільною горбистою оболонкою і не можуть перетравитися, але нерідко виходять з блювотними масами. При наявності аскаридозу можуть бути присутніми виражені симптоми захворювання, але найчастіше це уповільнені нездужання, які можна списати на інші хвороби.
Вам знадобиться
  • - обстеження у лікаря;
  • - препарати, призначені лікарем.
Інструкція
1
Самі аскариди не можуть передаватися від однієї людини іншій. Зараження відбувається через яйця, які можуть перебувати в землі, необроблених продуктах і у воді, роками. Аскаридоз - дуже небезпечне захворювання, яке важко піддається класичної діагностиці, так як в аналізі калу не завжди присутні яйця. Тому доводиться проводити діагностику аналізу крові на наявність антитіл, що дозволяє отримати 100% достовірний результат наявності аскаридозу. Пацієнт повинен негайно пройти курс лікування і повторну діагностику через один місяць.
2
Дорослі особини глистів живуть тільки в кишечнику, але їхні яйця, перетворюючись на личинки, впроваджуються у внутрішню стінку кишечника, потрапляють в капіляри і з током крові розносяться по всіх органах, їх можна виявити в печінці, легенях, серці, мозку і навіть в рогівці ока.
3
При наявності аскарид в організмі може спостерігатися млявість, слабкість, недокрів'я, підвищена стомлюваність, алергічні реакції, часті простудні захворювання, нудота, відсутність апетиту або навпаки підвищений апетит. Через великої кількості аскарид може розвинутися гостра непрохідність кишечника, так як вони сплітаються у величезні клубки і закупорюють всі виходи з кишечника.
4
Зараження глистами найчастіше відбувається влітку, але симптоми з'являються ближче до лютого, коли всі личинки вже перетворяться на дорослих особин.
5
Щоб провести лікування, зверніться до лікаря і отримаєте направлення на аналізи. Лікування можна проводити тільки під контролем лікаря та вибір препаратів для знищення глистів, як і дози, підбирати повинен тільки фахівець.
6
Щоб позбутися від дорослих особин аскарид і знищити їх яйця і личинок, присутніх у всьому організмі, вам можуть призначити комплексне лікування одним з препаратів або їх комплексом. До препаратів для лікування аскаридозу належать мебендазол, пирантел, вермокс, комбантрин, алкопар, нафтамон, піперазин, адіпінат, декаріс. Також можуть бути призначені кисневі коктейлі, клізми, інші очищаючі процедури. Самолікування при аскаридозі неприпустимо. Народні засоби приймати абсолютно марно.
7
Через один місяць після проведеного курсу лікування проводиться повторне обстеження і при необхідності призначається ще один курс терапії.
Зверніть увагу
Рецепт 2. Народна медицина рекомендує лікувати аскаридоз збором з лікарських рослин. Аскаридоз, причиною якого вважається Ascaris lumbricoides, відноситься до паразитарних захворювань. Найчастіше гельмінти вражають жителів країн з теплим, вологим кліматом, але і в нашій країні аскаридоз виявляється досить часто.
Корисна порада
Робиться це і метою профілактики аскардіоза, та з метою запобігання поширення епідемії. На сьогоднішній день аскаридоз лікують за допомогою протиглистових препаратів, таких як піперазин, левамізол (декарис), комбантрин (пирантел). Під час такого лікування аскаридозу, за хворим ведеться постійне спостереження з метою попередження ускладнень.