Як встановити картинку на робочому столі.

"Робочий стіл" (desktop) використовується користувачами для зберігання часто відкриваються файлів, а також ярликів файлів або програм. Кожен день ми бачимо свій "Робочий стіл" по кілька десятків разів і, що природно, рано чи пізно в нас виникає бажання урізноманітнити його фотографією або картинкою.

Інструкція
1

Для цього просто виберіть зображення, яке вам подобається, і відкрийте його програмою "Фотоальбом Windows". Далі, клікніть на зображення правою кнопкою миші і з меню, що виберіть команду "Зробити фоновим малюнком робочого столу". Поверніть всі вікна і переконайтеся в тому, що зображення вміщено на "Робочий стіл".

2

Існує більш тривалий варіант установки картинки на" Робочий стіл ". Через меню "Пуск" відкрийте "Панель управління", далі "Оформлення та персоналізація" і "Зміна фонового малюнка робочого столу". Через кнопку "Обзор" вкажіть на місце розташування необхідного малюнка. Виберіть тип розташування малюнка на "Робочому столі": "Розтягнути" - зображення розтягується на весь екран незалежно від його розміру, "Замостити" - екран покривається безліччю копій зображення, "По центру" - зображення міститься в центр.

3

Зверніть увагу на розмір зображення, яким ви плануєте прикрасити "Робочий стіл". Розмір картинки не повинен бути занадто маленьким у порівнянні з розміром екрану, але й не повинен перевищувати його.