Як підключити комп'ютер до відеореєстратора. Як підключити відеореєстратор до комп'ютера.

Відеореєстратори надають зручні можливості за спостереженням банкоматів і торгових об'єктів, поведінкою покупців і касирів, а також стежать за збереженням приватної власності і просто за подіями поза приміщенням. Вони записують відео в прийнятній якості та обсязі, потім його можна переглянути, підключивши відеореєстратор до комп'ютеру .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програмне забезпечення до відеореєстратора;
  • - комутатор;
  • - пасивне.
Інструкція
1
Щоб підключити відеореєстратор до комп'ютеру , потрібно, перш за все, правильно під'єднати всі кабелі, а також налаштувати операційну систему. Підключіть відеореєстратор до мережного комутатора, а комутатор - до комп'ютеру , використовуючи пасивне. Можна підключити відеореєстратор безпосередньо до комп'ютеру , минаючи комутатор, проте кручена пара повинна бути обтиснута з одного кінця спеціальним чином.
2
Вставте диск з програмним забезпеченням для відеореєстратора в привід комп'ютера. Встановіть програмне забезпечення з диска. Зазвичай установка запускається за допомогою вікна автозапуску. Якщо автозапуск диска не спрацював, потрібно запустити самостійно. На робочому столі натисніть на ярлик «Мій комп'ютер». Далі виберіть диск з програмним забезпеченням і запустіть файл під назвою Setup.
3
Запустіть службову програму відерегістратора за допомогою ярлика на робочому столі або з відповідного пункту меню. Вивчіть допомогу з налаштування параметрів відеореєстратора. Задайте папку на комп'ютері, куди будуть зберігатися файли відеозапису. Зверніть увагу на обсяг файлів і виділіть достатньо місця на жорсткому диску. Залежно від програмного забезпечення, відеозапису можуть бути оброблені різними утилітами. Також варто враховувати, що від цього залежатиме якість зображення і обсяг файлів.
4
Якщо ви тільки придивляєтеся до цього пристрою, то при виборі відеореєстратора, варто звернути увагу на деякі важливі характеристики: число вхідних відеоканалів, швидкість запису, дозвіл, тип компресії, можливість підключення зовнішніх накопичувачів і IP-відеокамер. Не варто думати, що відеореєстратор важко підключити до комп'ютеру , просто потрібно робити все правильно і по черзі.