Як поставити табло.

Електронні табло - це одне з нових пристроїв відображення інформації на світлодіодних носіях. Воно використовується в довідкових, вказівних, рекламних, розважальних та інших подібних цілях. Електронне табло просто в застосуванні і складається з світлодіодних панелей та керуючого контролера, які з'єднані між собою кабелями. Завантаження інформації для показу виробляється через підключення до комп'ютера, ноутбука, через виносний пульт і навіть через радиомодем.
Інструкція
1
Сьогодні електронне табло можна побачити на стадіоні і в музеї, на фасаді магазинів і лікарень, в аеропорту і на автовокзалі. Така популярність пояснюється високою надійністю конструкцій, яскравістю і чіткістю зображення, компактністю і простотою використання, можливість постійної зміни інформації.
2
Останнім часом все частіше сучасні автобуси оснащуються табло , які сповіщають пасажирів про маршрут та зупинках. Табло для автотранспорту мають невисоку ціну, його живлення здійснюється від бортової мережі автосредства. Світлодіодні рядки мають висоту 40-60 мм і набираються в довжину за бажанням клієнта.
3
Щоб встановити табло самостійно, намітьте місце для влаштування у вашому автобусі (зазвичай його встановлюють у верхній частині перегородки, що відокремлює місце водія від пасажирського салону), виміряйте його. Купіть в спеціалізованій фірмі електронне табло з комплектуючими, контролером, кабелями і кріпленнями.
4
Акуратно розпакуйте покупку і перевірте її комплектність. Просвердлите необхідні отвори і встановіть світлодіодну панель за місцем за допомогою кріпильних болтів і скоб відповідно до інструкціей.Соедініте світловий екран з контролером за допомогою сигнального кабелю. Підключіть контролер до бортової енергосистемі відповідно до електричної схеми підключення табло .
5
Підключіть світлодіодну рядок до комп'ютера або ноутбука за допомогою спеціального USB-кабелю (входить в комплект поставки) через СОМ-порт. Запишіть необхідну інформацію. Після запису інформація зберігається у флеш-пам'яті табло , тому USB-кабель можна відключити.
6
Зазвичай в комплект поставки електронних табло для автотранспорту входить програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати завантаження інформації через додаткові пристрої: пристрій переносу інформації Memory iButton (як домофонної ключ) і система завантаження інформації за допомогою передачі даних по ІК зв'язку.У першому випадку інформація записується на таблетку-ключ через програматор і переноситься на табло дотиком до гнізда. В іншому випадку інформація з комп'ютера заноситься в пульт за допомогою кабелю зв'язку, потім з пульта натисканням кнопки переноситься на табло (відстань до табло не більше 1 м).