Як видалити малюнок з робочого стола.

Звична картинка, встановлена в якості теми робочого столу, може набриднути. А може, для робочого столу буде потрібно більш строге оформлення. Терпіти обридлий рисунок не треба. Щоб видалити графічне зображення, що використовується в якості теми робочого столу, необхідно виконати кілька нескладних дій.
Інструкція
1
Для того щоб видалити тему робочого столу (графічне зображення, що служить фоном), клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правої кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть рядок «Властивості» (остання строчка знизу) і клікніть на неї лівою кнопкою миші. Відкриється вікно властивостей.
2
У вікні, перейдіть на вкладку «Робочий стіл», якшо по напису лівою кнопкою миші. У верхній частині вкладки візуально відображається поточна тема робочого столу, в нижній частині - список зображень, які можуть бути використані в якості теми, і кнопки управління.
3
На відкритій вкладці використовувана тема відображається у списку за допомогою виділення. Якщо це користувацького зображення, то воно буде внизу списку. Використовуючи смугу прокрутки, підніміться до початку списку і виберіть перший пункт «Ні». Натисніть кнопку «Застосувати» - вид робочого столу без теми відобразиться у верхній частині вікна.
4
Далі ви можете натиснути «OK» або «Х» для того, щоб закрити вікно властивостей робочого столу або продовжити настройку. Використовуючи меню, що випадає пункту «Колір», ви можете вибрати колір фону робочого столу. Якщо в палітрі ви не знайшли цікавить вас кольору, натисніть на кнопку «Інші» у вікні вибору кольорів і виберіть потрібний колір з спектра.
5
Якщо ви хочете повернути вилучену тему робочого столу або встановити іншу, повторіть попередні кроки і виберіть зі списку потрібну тему. Якщо тема відсутня в списку, натисніть кнопку «Обзор», щоб викликати діалогове вікно, в якому ви зможете знайти цікавить вас зображення.
Корисна порада
З тієї ж вкладки можна налаштувати і інші параметри робочого столу, наприклад, змінити вид іконок для основних папок, розташованих на робочому столі («Мій комп'ютер», «Кошик» і так далі). Для цього клікніть на кнопці «Налаштування робочого столу», виберіть відповідну папку і клікніть на кнопку «Змінити значок».
Темою «Робочого столу» прийнято називати не тільки фоновий малюнок, але і значки, звуки та інші елементи, які застосовуються для настройки виду комп'ютера по розсуд і смак користувача. Якщо ви хочете видалити поточну тему «Робочого столу» і встановити нову, вам необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
За оформлення елементів, отображающихся на «Робочому столі», відповідає компонент «Екран». Знаходиться він в категорії «Оформлення і теми». Знайти дану категорію можна на «Панелі управління», яка відкривається через меню «Пуск». Також зазначений компонент можна викликати і іншим способом. Клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному від файлів і папок місці «Робочого столу» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості».
2
У діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Теми». В бібліотеці стилів операційної системи є різноманітні теми оформлення. Щоб видалити стару тему і встановити нову, скористайтеся списком, що випадає в групі «Тема». Коли підберете підходящий для себе варіант, натисніть на кнопку «Застосувати». Нові параметри вступлять в силу.
3
Самі теми зберігаються в директорії C: (або інший диск з операційною системою)/WINDOWS/Resources/Themes і мають розширення .Theme. Якщо вам необхідно видалити стандартну тему, замінивши її на призначену для користувача, помістіть свій файл .Theme в зазначену директорію або ж вкажіть шлях до нього через кнопку «Обзор». Для установки ряду тем описаний спосіб не підходить. Якщо ви завантажуєте теми з мережі інтернет, читайте рекомендації по установці (в деяких випадках теми встановлюються запуском окремого файлу, в інших - необхідний патч).
4
Якщо ви хочете, щоб «Робочий стіл» був залитий однотонним кольором, перейдіть на вкладку «Робочий стіл». В групі «Шпалери» виберіть лівою кнопкою миші перший пункт у списку - «Ні». В групі «Колір» виберіть колір, який буде служити фоном вашого «Робочого столу». Якщо квітів не достатньо, натисніть на кнопку «Інші» та виберіть потрібний вам відтінок в розгорнулася палітрі. Натисніть на кнопку «Додати в набір», потім - на кнопку ОК. У вікні властивостей натисніть кнопку «Застосувати». Закрийте вікно кнопкою ОК.