Як відновитися після інфаркту. відновлення організму після інфаркту.

Під час інфаркту відбувається необоротне поразка частини серця. Це пов'язано з недостатнім кровопостачанням. Приступ виникає, коли потреба серця в кисні не задовольняє можливості його отримання. Людина може довгий час жити і не здогадуватися про те, що у нього бляшка в артерії, а після раптового стресу для організму може просто утворитися тромб, який перешкоджає надходженню крові в серце, внаслідок чого виникає інфаркт.
Інструкція
1
З інфарктом життя не закінчується. Завжди є можливість знову стати нормальною людиною і повернутися до колишнього життя. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря, який знає про наявність певних ускладнень і про обсяг інфаркту . Запитайте у лікаря, чого варто чекати в майбутньому. Строго дотримуйте медикаментозне лікування, навіть в тому випадку, якщо у вас вже нічого не болить.
2
Треба допомогти серцю компенсувати недолік померлих клітин. Не намагайтеся повернутися до минулої фізичної активності, але не бійтеся фізичної напруги. Подорожі, спорт, секс - хороші друзі для відновився людини. Ходіть на футбол, їздите на рибалку, адже вам надався другий шанс насолодитися життям.
3
Робіть зарядку, програму якої повинні розрахувати ще в поліклініці. Не старайтесь кинути заняття легкими фізичними вправами, займайтеся щодня по 20-40 хвилин. Фізичні навантаження допомагають не тільки відновитися організму, але і можуть побороти депресію і страх смерті. Навантаження знімають напругу і дають деякий оптимізм.
4
Дотримуйтесь антиатеросклеротичну дієту, яку повинен призначити лікар. Це надзвичайно важливо для людини, яка перенесла інфаркт міокарда. Не варто споживати дуже багато калорій. Потрібно пам'ятати, що інфаркт розвивається від атеросклерозу, який з'явився через велику кількості холестерину і тваринного жиру. З їжі необхідно виключити жир тварин, зведіть споживання сосисок, ковбас і пельменів до мінімуму, а краще їх взагалі не їсти. Не їжте бекон, будь-які жирні копчені продукти. Виключіть молочні продукти, т.к. молочний жир також небезпечний. З м'яса птиці найкраще буде індичина.
5
Відмова від куріння - обов'язкова умова відновлення. Якщо людина буде продовжувати палити, хвороба знову почне прогресувати. Відмова від сигарети - надзвичайно ефективний засіб по боротьбі з інфарктом.
Зверніть увагу
При легкому перебігу хвороби відновити свій життєвий ритм можна вже через 2-3 місяці. Якщо хвороба додатково має ускладнення, на відновлення може піти більше ніж півроку.