Як ставити драйвери.

Драйвери - спеціальні програми, які дозволяють комп'ютеру побачити і налаштувати той чи інший пристрій. Ці програми поставляються виробниками устаткування і додаються до пристрою при покупці. Навіть якщо пристрій правильно розпізнали системою, все одно краще встановити рідні драйвери, випущені виробником обладнання.
Вам знадобиться
  • Знадобиться компакт-диск з драйверами, або комп'ютер з виходом в мережу інтернет для завантаження драйверів з сайту виробника обладнання.
Інструкція
1
Визначте версію драйверів доданих до пристрою на компакт-диску. Зазвичай на його верхній поверхні вказана версія програмного забезпечення. Необхідно перевірити чи немає на сайті виробника новіших драйверів. Виробник регулярно випускає оновлені версії драйверів і викладає їх на своєму офіційному сайті.
2
Зайдіть на сайт фірми-виробника. В розділі «Підтримка» знайдіть список пристроїв, драйвери для яких надані даним виробником. Виберіть в списку свій пристрій. Подивіться на версію драйвери. Якщо його версія новіше, ніж запропонована вам на компакт-диску, то необхідно скачати даний драйвер з сайту. В оновлених версіях виробник усуває помилки попередніх програм, додає нові функції пристроїв і збільшує їх швидкодію.
3
Розпакуйте викачаний архів і запустіть інсталяційний файл файл, або програму установки з компакт-диска. Дотримуйтесь інструкцій програми-інсталятора. Після завершення установки програми перезавантажте комп'ютер для того, щоб при наступному завантаженні задіяти всі пристрої, драйвери яких були встановлені.
Корисна порада
Регулярно перевіряйте випуск нових версій драйверів устаткування. Часто оновлені драйвери допомагають вирішити проблему невірно працюючого пристрою, збільшити його швидкість роботи і додати деякі нові функції.