Як пов'язати дитяче болеро. Зв'язати болеро спицями для дівчинки.

Болеро - це не тільки предмет гардероба, але і прикраса маленької модниці. Воно й зігріє, і доповнить наряд: як святковий, так і повсякденний. А зв'язати його можна самостійно.
Вам знадобиться
  • Для в'язання болеро для дівчинки 4 років:
  • 1. 3 мотка вовняної або напіввовняної пряжі (50 г/150 м)
  • 2. Спиці 3 мм
Інструкція
1
Викрійка цього болеро представляє з себе прямокутник, одна сторона якого дорівнює сумі довжини спини від горловини до лінії стегон і бажаної ширини коміра, а інша сторона - сумі ширини спини і двох довжин рукава.Свяжіте зразок з пряжі: приблизно 12 петель на 12 рядів. Виміряєте зразок і розрахуйте, яку кількість петель необхідно набрати і скільки рядів зв'язати, щоб вийшло полотно необхідних розмірів. Округліть кількість петель до числа, кратного чотирьом.
2
Наберіть на спиці розраховану кількість петель і в'яжіть гумкою 2х2 (поперемінно 2 лицьові і 2 виворітні петлі). При в'язанні виворітного боку в'яжіть так, як дивляться петлі, тобто над лицьовими - лицьові, над виворітними - виворітні. Кожен лицьовій ряд починайте і закінчуйте однієї лицьової петлею, а кожен виворітний, відповідно, - однієї виворітного. Тобто в'яжіть лицьові ряди наступним чином: 1 лицьова петля, 2 виворітних петлі, 2 лицьові петлі, ..., 2 виворітні петлі, 1 лицьова петля. Це дозволить при складанні вироби домогтися більш акуратного і непомітного шва.Вяжіте таким чином полотно, поки воно не досягне необхідної довжини.
3
вив'язати прямокутник, закрийте петлі не туго.Сложіте полотно навпіл поперек. Зробіть бокові шви, залишивши прорізи для рук.
4
Обвяжіте краю болеро гумкою або ажурним візерунком. Використовуйте спиці або крючок.Можете також прикрасити болеро в'язаними квітами або квітами з атласних стрічок, зв'язати зав'язки або пришити бант, гудзик, застібку-крючок.Попробуйте варіант з капюшоном. Для цього після збирання і перед обв'язкою наберіть додатково петлі по краю горловини і в'яжіть, поки полотно не досягне необхідної висоти. Закрийте петлі і зшийте полотно зверху, формуючи капюшон.Експеріментіруйте обв'язкою і елементами, і ви отримаєте власне неповторне болеро, яке стане справжньою прикрасою для маленької модниці.
Зверніть увагу
На розмір 42-44 вистачить 120г пряжі Yarnart Violet (100% мерсеризує бавовна, 282м/50г), модель була пов'язана гачком 2,5. Схему болеро дивіться в блозі автора І якщо ви захочете повторити цю модель, але в іншому колірному рішенні, радимо вам зазирнути в інтернет-магазин пряжі ... Ефектне дитяче болеро, в'язане спицями.
Корисна порада
Болеро для дівчинки пов'язано спицями ажурним візерунком. Манжети виконані іншою візерунком. Всі краї болеро обв'язати гачком піко. Розміри: 110/116 і 134/140. Виконати шви. Виріз горловини, планки поличок і нижній край болеро обв'язати гачком 1 р. СБН і 1 р. СБН і «піко» (= 3 в. П., 1 СБН в 1-у в. П.). До правої поличці пришити петельку для гудзики.