Як носити годинник з етикету.

Наручний годинник міцно увійшли в ужиток людства не так давно, на початку 20 століття. Цьому сприяли військові, яким було незручно використовувати в бойових діях кишенькові годинник . Можливо, тому годинного етикету, обов'язкового до виконання, немає. Але певні вимоги до годинника, манері їх використання та поєднання з гардеробом все таки існують.
Інструкція
1
У сучасному світі годинник поступово втрачають своє головне призначення - повідомляти час їх власникові і все більше використовуються як деталь гардероба що підкреслюють солідний статус свого власника або що повідомляють нам про відкриту натурі людини або про його спортивні устремліннях і т.д. Тому всякі годинник повинні поєднуватися зі стилем одягу їх власника і заходом, на якому він присутній. Так, не слід на ділову зустріч надягати годинник яскравого, «крикливого» дизайну не підходять під діловий стиль. А на неформальну зустріч друзів не підійдуть годинник офіційного стилю. Недоречно використовувати в офіційній обстановці годинник з боєм, музикою і т.д. Якщо у вас немає годинника, підходящих під той чи інший захід, краще не надягайте годинник взагалі.
2
Не слід дивитися на годинник під час бесіди, щоб не образити співрозмовника. Також невірно приймаючи гостей підкреслено часто дивитися на годинник , натякаючи на те, що ви чекаєте, коли гості розійдуться по домівках. В діловому середовищі є негласне правило, що вартість годинника повинна дорівнювати двомісячному окладу їх господаря. Годинник потрібно міняти один раз в 5 років. Тим, хто носить їх постійно, в ідеалі необхідно мати: костюмні годинник - це круглі, з білим циферблатом, без додаткових пристосувань годинник з шкіряним ремінцем. Спортивні годинник - в потужному водонепроникному корпусі, з надійним ремінцем. Повсякденні годинник - простіше і дешевше костюмних, що не такі надійні як спортивні. Але досить елегантні, на всі випадки життя. Представницькі годинник . Це важка годинна артилерія. Використовують у випадках, коли необхідно справити враження або на особливо урочистих і важливих заходах. Мають бути дорогими, престижних марок. При покупці такого годинника переконайтеся, що ви купуєте те що хочете а не банальну підробку.
3
Годинник можна носити як на правій, так і на лівій руці. Зазвичай це роблять на лівій, де простіше користуватися заводним механізмом, і ліва рука менше задіяна, що допомагає убезпечити виріб від пошкоджень. Будь-які годинник підбираються за розміром зап'ястя. Їх корпус не повинен бути ширше зап'ястя. На тонкій руці погано виглядають масивні годинник , а на великої не виглядають маленькі годинничок. Годинники завжди повинні точно обхоплювати зап'ясті, зливаючись з вами. Тільки так вони створять єдиний образ - гармонійний і унікальний.
Корисна порада
Якщо людина не носить годинник - значить, він або творча особистість, або дуже щасливий.