Як розводити полиоксидоний. Як правильно розвести полиоксидоний.

Що таке полиоксидоний ? Це лікарський препарат, який нормалізує імунну функцію організму і надає дезінтоксикаційну та антиоксидантну дію. На сьогоднішній день він є єдиним иммуномодулятором комплексної дії, який не тільки відновлює імунітет людини, але і виводить токсини з організму. Часто він призначається до застосування у вигляді ін'єкцій. Тому потрібно знати, як правильно розводити і вводити полиоксидоний .
Інструкція
1
Перш ніж починати прийом лікарського засобу, обов'язково порадьтеся з лікарем. Тільки якщо він призначить вам препарат полиоксидоний , починайте його приймати.
2
Пам'ятайте, що ін'єкційні форми лікарського препарату випускаються у вигляді порошку, який упакований у флакони і вимагає розведення дистильованою водою.
3
Якщо препарат призначений дитині, можете замість води розводити порошок полиоксидония новокаїном або фізіологічним розчином. У такому випадку уколи будуть не настільки болючі. Попередньо проконсультуйтеся у лікаря.
4
Перш ніж приступати до уколу, постеліть на стіл стерильну серветку. Всі операції робіть над нею. Відкрийте і зберіть шприц, злегка відкрийте ковпачок голки. Відкладіть на серветку.
5
Відкрийте обидві ампули (з препаратом і з рідиною для розведення). Візьміть шприц правою рукою, попередньо знявши з голки ковпачок.
6
Акуратно наберіть рідина в шприц, потім видавіть її в ампулу з препаратом. Злегка потрясіть і втягніть рідину назад.
7
Підніміть шприц голкою догори, злегка струсіть, щоб все повітря зібрався наверх. Видавіть повітря, поки не з'явиться маленький фонтанчик. Якщо хоч одна бульбашка повітря залишився - відтягніть поршень і повторіть процедуру.
8
Акуратно покладіть шприц на стерильну серветку, закривши голку ковпачком. Намочіть шматочок вати спиртом.
9
Місце уколу протріть ватою, зніміть ковпачок з голки і введіть голку під прямим кутом приблизно на? довжини. Шприци вибирайте з тонкими голками.
10
Вводите ліки повільно. Потім притисніть злегка шкіру біля уколу пальцем і швидко вийміть голку. Притисніть місце уколу ваткою зі спиртом.
Корисна порада
Якщо до цього ви ніколи не робили уколи, можна попередньо потренуватися на ... апельсинах. Гарантовано навчитеся.